Super Sól 200g Hepatica

13,89 zł
Ilość
W magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Super Sól

to produkt, który bez wątpienia powinien znaleźć się w kuchni każdej osoby, która dba o zdrowie. Jest to świetna alternatywa dla tradycyjnej szkodliwej soli kuchennej. 

Super Sól wyróżnia się prawdziwym bogactwem minerałów. Zawiera między innymi jod, cynk, magnez, potas, selen, kobalt czy chrom. Co ważne, zawiera aż 53% mniej sodu niż tradycyjna sól. Mniejsza zawartość szkodliwego sodu to prawdziwe wybawienie dla osób z nadciśnieniem oraz świetny sposób na zmniejszanie wystąpienia chorób układu sercowo-naczyniowego. Dodatkowo zbyt duża podaż sodu może skutkować zatrzymywaniem wody w organizmie, dlatego jeżeli lubisz pełne smaku, słone potrawy, wybieraj sól o obniżonej zawartości sodu. Uważa się, że Super Sól to najbogatsza w minerały sól na świecie! 

Super Sól polecamy wszystkim, którzy chcą zmniejszać podaż soli w diecie oraz dbają o zawartość minerałów w pożywieniu. Doskonale sprawdzi się u osób, które starają się zrzucić zbędne kilogramy i dbają o sylwetkę, u sportowców, którzy dbają o rzeźbę mięśni czy u osób, borykających się z nadciśnieniem.

Skład:

Cechsztyńska sól potasowa, cechsztyńska sól, uzdrowiskowa sól solankowa, aromat solny (przygotowany z użyciem wysoko zmineralizowanych wód mineralnych), ekstrakt melisy lekarskiej, minerały: jod (jodan potasu), mangan (siarczan manganu), selen (selenian (IV) sodu), chrom (chlorek chromu (III)), magnez (siarczan magnezu), cynk (siarczan cynku), miedź (siarczan miedzi), molibden (molibdenian (VI) sodu), witamina B12 - zawiera kobalt (cyjanokobalamina)

KAT
10 Przedmioty