PAM Cooking Spray Original 200ml XXL Nutrition

21,90 zł
Ilość
Product available for orders

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

PAM Cooking Spray

to niezwykle sprawny olej do smażenia w formie sprayu do rozpylania po powierzchni patelni i nie tylko, bo nadaje się również do pieczenia! Pozwoli Ci zminimalizować uboczne produkty smażenia nieprzyswajalne przez ludzki organizm. Tutaj tego nie znajdziesz! 

Jeżeli chcesz, żeby Twoja dieta była efektywna i trwała, to stajesz przed trudnymi wyborami, tak jak każdego dnia swojego dążenia do wymarzonego zdrowia i sylwetki. Czy ociekające tłuszczami nasyconymi mięso mogłoby w tym pomóc? Stop! Teraz nareszcie możesz smażyć i piec co tylko chcesz, nie ryzykując wchłaniania niezdrowego oleju słonecznikowego w ogromnych ilościach! Teraz wystarczy jedna sekunda spryskania powierzchni smażenia olejem PAM Cooking Spray i już możesz zabierać się do dzieła. Na bazie kanadyjskiego oleju rzepakowego, perfekcyjnie przylegający do patelni cieniutką ale skutecznie chroniącą przed przypaleniem powierzchnią, zamknięty w wygodnej puszce bezpieczny olejek do smażenia jest w zasięgu Twojej ręki.

Zdrowa dieta, duże przyrosty i smażenie - na jednym ogniu. Teraz to możliwe za pomocą dedykowanego i wymyślonego specjalnie do takich potrzeb PAM Cooking Spray, który spowoduje, że z przygotowanych potraw wyciągniesz to, co najlepsze bez przyswajania niepotrzebnych i niezdrowych substancji!

cooking_spray.png

KAT