Jarro-Dophilus + FOS 12mld Jarrow Formulas

73,15 zł
Ilość
Product available for orders

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Zasady dostawy Zasady dostawy
  • Zasady zwrotu Zasady zwrotu

Jarro-Dophilus + FOS - Powder - 70g

w sposób kompleksowy wspiera odporność i zdrowie jelit. Ten wyjątkowy suplement diety obfituje w szczepy bakterii, które błyskawicznie rozprawią się z Twoimi problemami jelitowymi. 

Połączenie fruktooligosacharydów i szczepów bakterii, takich jak B. longum, B. lactis i Lacidophilus to kompozycja, która doskonale wpłynie na Twoje jelita, dostarczając im mnóstwa pożytecznych bakterii. Prawidłowe funkcjonowanie jelit to nie tylko odpowiednie trawienie, ale też dobrze działający układ immunologiczny. Składniki aktywne suplementu pozwolą niwelować aktywność szkodliwych bakterii w układzie pokarmowym oraz pozwolą na usprawnienie pracy ostatnich odcinków tego układu. Dzięki temu szybko skończą się Twoje problemy z dyskomfortem trawiennym i odzyskasz pełnię życia. 

Jarro-Dophilus + FOS od Jarrow Formulas to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają skutecznego, a jednocześnie bezpiecznego preparatu, pełnego szczepów bakterii. Korzyści, które suplementacja probiotyków ma dla organizmu, są niezliczone, dlatego zacznij jego stosowanie już dziś, a Twój układ pokarmowy odetchnie z ulgą. 

SKŁAD SUPLEMENTU:

Porcja: 1/4 miarki

Zawartość opakowania: 70g

Sposób użycia:

1 miarka dziennie, najlepiej krótko po spożyciu posiłku. 

KAT