Niacinamide 250mg 100 Kapsułek Jarrow Formulas

30,56 zł
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Niacinamide 250mg - Flush Free - 100 caps

to suplement diety, na który zdecydowanie warto zwrócić uwagę. Doskonale przyswajalna, optymalna dawka niacynamidu, czyli witaminy B3, to świetny sposób na dostarczenie sobie energii. 

Niacynamid jest składnikiem rozpuszczalnym w wodzie, stabilnym. Współdziała w syntezie i rozpadzie węglowodanów, kwasów tłuszczowych i aminokwasów oraz w przemianach metabolicznych, które odpowiadają za uwalnianie energii do organizmu. Reguluje poziom cholesterolu we krwi, oczyszcza organizm ze szkodliwych związków i toksyn, a także bierze udział w produkcji czerwonych krwinek. Jedną z najważniejszych funkcji witaminy B3 jest jej dobroczynny wpływ na układ nerwowy oraz znaczne poprawianie funkcji psychicznych. Pomaga ona niwelować uczucie znużenia i zmęczenia. Kobiety cenią sobie tę witaminę za pozytywny wpływ na kondycję skóry i włosów. Niacynamid ma istotny wpływ na redukcję zaczerwienienia skóry. Oprócz tego stymuluje produkcję kolagenu, który sprawia, że skóra jest bardziej elastyczna, zmniejsza utratę wody oraz wspomaga produkcję ceramidów, które tworzą naturalną barierę ochronną skóry.

Niacinamide od Jarrow Formulas polecamy wszystkim, którzy chcą wspomóc swój układ nerwowy w codziennej pracy, zadbać o układ krążenia i o wygląd skóry. Nie ignoruj tej niezwykle ważnej witaminy, a szybko docenisz jej suplementację. 

SKŁAD SUPLEMENTU:

Porcja:1 kapsułka

Ilość porcji w opakowaniu: 100

Sposób użycia:

Jedna kapsułka dziennie, popić dużą ilością wody.

KAT
1 Przedmiot