Jarro-Zymes Vegetarian Plus 60 Kapsułek Jarrow Formulas

43,52 zł
Ilość
W magazynie

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Zasady dostawy Zasady dostawy
  • Zasady zwrotu Zasady zwrotu

Jarro-Zymes Plus - Vegetarian - 60 caps

to interesujący suplement diety, na który powinien zwrócić uwagę każdy, komu zależy na prawidłowym funkcjonowaniu organizmu. Od teraz problemu układu trawiennego staną się przeszłością! 

Starannie opracowana kompozycja odpornych na kwasy enzymów trawiennych, takich jak amylaza, lipaza, laktaza czy peptydaza, ma doskonałe działanie na cały układ żołądkowo-jelitowy. Suplement ten powstał na bazie wiedzy naukowej na temat układu pokarmowego człowieka, dlatego jak tak skuteczny. Dzięki zawartym w nim składnikom aktywnym raz na zawsze skończą się Twoje kłopoty z utrudnionym trawieniem i dyskomfortem jelitowym - enzymy, zawarte w tym preparacie, poradzą sobie nawet z najtrudniejszym do strawienia pożywieniem.

Jarro-Zymes Plus to kapsułki wegetariańskie, które świetnie sprawdzą się u osób, których dieta bazuje na roślinach. Zawarte w preparacie enzymy ułatwiają również trawienie warzyw, szczególnie strączkowych, dzięki czemu unikniesz nieprzyjemności trawiennych. 

Jarro-Zymes Plus od Jarrow Formulas to innowacja, po którą powinieneś sięgnąć, jeśli chcesz, aby Twój układ pokarmowy funkcjonował bez zarzutu. 

SKŁAD SUPLEMENTU:

Porcja: 1 kapsułka

Ilość porcji w opakowaniu: 60

Sposób użycia:

1 kapsułka dziennie.

KAT
5 Przedmioty