Ultra Jarro-Dophilus - 50 Billion 60 Kapsułek Jarrow Formulas

111,11 zł
Ilość
W magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Ultra Jarro-Dophilus - 50 Billion - 60 caps

to probiotyk o niezwykłej sile, który szybko doprowadzi Twoje jelita do pełnej formy. Zapomnij o dyskomforcie trawiennym i ciesz się pełnią energii dzięki temu starannie opracowanemu suplementowi diety. 

Probiotyk to prosty sposób na przywrócenie prawidłowego funkcjonowania jelit oraz zapewnienie im równowagi bakteryjnej. Zdrowe jelita to również prężnie działający układ immunologiczny, dlatego stosowanie probiotyku to gwarancja maksymalnej odporności. Dodatkowo probiotyk może poprawiać wchłanianie witamin, które dostarczasz organizmowi wraz z pożywieniem.  Każda kapsułka zawiera w sobie aż pięćdziesiąt miliardów żywych bakterii, które odznaczają się doskonałą żywotnością dzięki nowoczesnej otoczce. Jarrow Formulas zadbało o Twoje zdrowie, ponieważ  każda kapsułka zawiera w sobie aż dziesięć najbardziej skutecznych szczepów bakterii!

Nie zwlekaj i zasil swoje jelita potężną dawką szczepów bakteryjnych, zawartą w Ultra Jarro-Dophilus, a szybko poczujesz, jak Twoje jelita zaczynają pracować jeszcze lepiej. 

Sposób użycia:

1 kapsułka dziennie. 

KAT01487
10 Przedmioty