MSM Powder 454g Jarrow Formulas

87,04 zł
Ilość
Product available for orders

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Zasady dostawy Zasady dostawy
  • Zasady zwrotu Zasady zwrotu

MSM Powder 

jest to wysokiej jakości suplement zawierający metylosulfonylometan czyli organiczne źródło biodostępnej siarki. Jest to preparat, który ma szereg pozytywnych właściwości, które mają korzystny wpływ na organizm. Siarka jest antyoksydacyjnym składnikiem minterlanym, który znajduje się w strukturalnych tkankach ciała takich jak chrząstka. Szczególnie korzystny wpływ może mieć u osób aktywnych fizycznie, zwłaszcza jeśli doszło do kontuzji ? znacznie wspiera procesy regeneracyjne. Przypisuje się mu działnie przeciwzapalne. Siarka z MSM używana jest do produkcji glikozaminoglikanów (lub mukopolisacharydów) obecnych w proteoglikanach takich jak siarczan chondroityny, siarczan dermatanu i kwas hialuronowy. Ma silne działanie przeciwzapalne, dzięki temu kontuzje przebiegają łagodniej i procesy regeneracyjne szybciej przebiegają. Badania donoszą, że spadek stężenia MSM w organizmie poniżej oczekiwanego poziomu wiąże się z chronicznym zmęczeniem, obniżeniem nastroju, a nawet depresją, obciążeniem fizycznym i psychicznym oraz zaburzeniem czynności narządów i dużą ilością chórób degeneracyjnych.

MSM pomaga przy budowie mięśni, co jest istotne dla osób trenujących, ale także doskonale wpływa na skórę, włosy i paznokcie. Wzmacnia komórki, które uległy osłabieniu i sprawia, że ściany komórek są bardziej elastyczne. Stymuluje leczenie uszkodzonej skóry i mięśni, dlatego jak wspomniano doskonały jest na kontuzje. Pomaga nawet przy usuwaniu blizn! MSM jest naturalnym sposobem na ból oraz stany zapalne. Wg doniesień stosowany przez osoby ze zwyrodnieniem stanu kolanowego pomaga już przy zastosowaniu dawki 6 g na dobę. Wykazuje efekt synergiczny z witaminami i innymi składnikami odżywczymi na przykład z: witaminą C, A, B, D, E oraz z selenem, wapniem, magnezem czy koenzymem Q10. Poprawia on wychwyt komórkowych składnik odżywczych i przedłuża ich działanie w organizmie.

Produkt wspomaga szybszy powrót do aktywności fizycznej po kontuzji, bez ryzyka niedoleczenia stawu. Wykazuje także działanie profilaktyczne, zabezpieczając staw przed przeciążeniami, które mogą skutkować kontuzją.

Dla kogo?

Dla każdego kto jest aktywny fizycznie i chce uchronić swój organizm przed kontuzjami. Dla osób, które chcą polepszyć wchłanialność witamin i składników odżywczych. Dla każdego, kto narażony jest na kontuzje, przeciążenie stawów lub boryka się z problemami zdrowotnymi w ich obrębie.

Plusy produktu

wysoka jakość

skuteczność

szybszy powrót do formy po kontuzjach

profilaktyka kontuzji

wspomaganie stawów

pozytywny wpływ na stawy

polepszenie wchłanialności witamin i pierwiastków

może łagodzić ból i zapobiegać stanom zapalnym

Skład suplementu:

Porcja: 1 Miarka (1 g)

Ilość porcji w opakowaniu: około 454

Ilość w porcji:

OptiMSM Methyl-Sulfonyl-Methane (MSM) 1000 mg

KAT