Yaeyama Chlorella 200mg 300 Tabletek Jarrow Formulas

63,89 zł
Ilość
Product available for orders

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Zasady dostawy Zasady dostawy
  • Zasady zwrotu Zasady zwrotu

Yaeyama Chlorellat

suplement diety, który szturmem zdobywa serca wszystkich, ceniących sobie naturalne metody wspierania organizmu. Bazuje on na chlorelli, nie bez powodu nazywanej w Stanach Zjednoczonych "wielkim regulatorem". 

Yaeyama Chlorella jest słodkowodnym glonem, pochodzącym z nieskażonych szkodliwych wpływem cywilizacji rejonów raf koralowych na japońskiej wyspie Ishigaki.

Jest to źródło jeszcze bardziej aromatycznej i odżywczej chlorelli! Ma ona bardzo szeroki, pozytywny wpływ na organizm. Przede wszystkim jest źródłem chlorofilu, który w naturalny sposób pomaga w zwalczaniu i zapobieganiu niedokrwistości. Wpływa na produkcję czerwonych krwinek, które odpowiadają za transport tlenu w organizmie. Ponadto jest źródłem witamin z grupy B i C oraz magnezu, wapnia, żelaza, fosforu i potasu. Dostarcza także beta-karotenu, który chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania UV i wzmacnia wzrok.

Chlorella znana jest przede wszystkim ze swoich właściwości detoksykujących i oczyszczających organizm, dlatego jeżeli chcesz pozbyć się szkodliwych substancji, chlorella będzie najlepszym wyborem. 

Yaeyama Chlorella od Jarrow Formulas polecamy wszystkim, którzy borykają się z niedokrwistością lub narażeni są na negatywny wpływ zanieczyszczonego otoczenia. Docenią ją również wszyscy zwolennicy zdrowej, zbilansowanej diety, opartej na naturalnych składnikach. Nie zwlekaj i przekonaj się, jak naprawdę działa ceniona od setek lat chlorella! 

SKŁAD SUPLEMENTU:

Porcja: 10 tabletek (2g)

Ilość porcji w opakowaniu: 30

Sposób użycia:

Zalecaną porcję popić duża ilością wody. 

KAT01230