Lyco-Sorb 10mg 60 Kapsułek Jarrow Formulas

69,44 zł
Ilość
W magazynie

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Zasady dostawy Zasady dostawy
  • Zasady zwrotu Zasady zwrotu

Lyco-Sorb

to moc likopenu, zawarta w niepozornych kapsułkach. Każda z nim ma w sobie optymalną dawkę likopenu, pochodzącą wprost ze świeżych, aromatycznych pomidorów, dzięki czemu szybko odzyskasz młodzieńczą witalność i piękną skórę. 

Likopen ma wielokierunkowy, pozytywny wpływ na ludzki organizm. Przede wszystkim ma silne działanie przeciwnowotworowe i antyutleniające, dzięki czemu błyskawicznie rozprawi się z wolnymi rodnikami, siejącymi spustoszenie w Twoim organizmie. To właśnie nadmierna aktywność wolnych rodników jest jedną z głównych przyczyn powstawania nowotworów, a także przedwczesnego starzenia się skóry, dlatego właściwości przeciwutleniające likopenu są tak cenne.

Dzięki niemu zmarszczki i szara cera staną się przeszłością, a Twoja skóra odzyska blask i energię. Likopen chroni również przed rozwojem chorób układu sercowo-naczyniowego, poprawia funkcjonowanie układu krwionośnego, zmniejsza poziom złego cholesterolu oraz chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB. To dzięki likopenowi skóra wystawiona na słońce mniej się czerwieni i jest zabezpieczona przed chorobami. 

Suplement diety Lyco-Sorb od Jarrow Formulas to produkt, obok którego nie możesz przejść obojętnie. Wesprzyj swój organizm potężną dawką likopenu, a szybko zauważysz różnicę nie tylko w wyglądzie skóry, ale też w ogólnym samopoczucie. Moc natury, pochodząca z uwielbianych przez wszystkim pomidorów, jest teraz na wyciągnięcie Twoje ręki, i to w formie niezwykle wygodnych kapsułek! 

SKŁAD SUPLEMENTU:

Porcja: 1

Ilość porcji w opakowaniu: 60

Sposób użycia:

1 kapsułka dziennie 1-2 razy dziennie. 

KAT01911
5 Przedmioty