Green Tea 500mg 100 Kapsułek Jarrow Formulas

40,74 zł
Ilość
Product available for orders

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Zasady dostawy Zasady dostawy
  • Zasady zwrotu Zasady zwrotu

Green Tea

jest wysokiej jakości ekstraktem z liści zielonej herbaty, standaryzowanym na zawartość 50% polifenoli (w tym katechiny, zawierające EGCG (galusan epigalokatechiny).

Polifenole to organiczne związki chemiczne, które mają doskonały wpływ na zdrowie. Posiadają wiele korzystnych cech, w tym wykazują działanie przeciwnowotworowe oraz ochronne przeciwko chorobom układu krążenia. Mają działanie przeciwutleniające co także zmniejsza ryzyko wystąpienia chorób układu krążenia. Mogą hamować aktywność ludzkiej topoizomerazy II. Polifenole zielonej herbaty wykazują silniejsze działanie antyrodnikowe niż witamina E i C, co stawia je na czele listy najskuteczniejszych antyutleniaczy.

Właściwości zielonej herbaty znane i wykorzystywane są już od kilku tysięcy lat. Szczególnie w Chinach lub Japonii zyskały swoją pierwszą popularność. Ekstrakt z zielonej herbaty w kapsułkach ma niezwykłą moc ? dużo skuteczniejszą od samego napoju. Badania, które zostały przeprowadzone na jednym z Uniwersytetów w Birmingham udowodniły, że suplementacja wyciągu z zielonej herbaty znacznie wspomaga proces spalania tkanki tłuszczowej nawet podczas spoczynku! Jak to możliwe? Właśnie z racji na zawartość polifenoli! Działają one wielokierunkowo na proces redukcji, pobudzają proces rozpadu tłuszczu, ułatwiają jego intensywne spalanie, przyspieszają proces niszczenia komórek tłuszczowych, zapobiegając ich ponownemu powiększaniu się.

Zielona herbata wzmacnia układ immunologiczny! Sięgnij po wyciąg z zielonej herbaty jeśli chcesz wzmocnić swój organizm. Polifenole zmniejszają degradację witaminy C w organizmie i przedłużają także jej aktywność, działa to ochronnie na organizm.

Co jeszcze znajdziesz w produkcie? Zielona herbata zwiera także witaminy! Wspomnianą wcześniej witaminę C, ale także A. Wpływa na urodę, poprawiając stan skóry i włosów. Co więcej znajdziemy w niej witaminę B oraz F, które również nie pozostają bez wpływu na urodę. Witamina K, która pomoże odbudować naturalną florę bakteryjną jelit oraz pierwiastki: fluor, mangan. Ma także właściwości pobudzające dzięki kofeinie. Zawarta w niej kwercetyna zmniejszy ilość lipidów we krwi, poprawiając poziom złego cholesterolu oraz trójglicerydów we krwi.

Kto skorzysta na suplementacji?

Na suplementacji skorzysta każdy z Nas! Szeroka gama zastosowań, pozytywnych właściwości oraz działanie ogólnoustrojowe czynią z niej naprawdę niezwykły suplement!

Plusy produktu:

produkt wysokiej jakości

świetna wchłanialność

może zapobiegać skutkom starzenia się organizmu

silny antyoksydant

wsparcie układu odpornościowego

wsparcie układu krążenia

doskonały przy redukcji masy ciała (odchudzanie)

SKŁAD SUPLEMENTU:

Porcja: 1 Kapsułka

Ilość porcji w opakowaniu: 100

Iość składników w opakowaniu: 

Green Tea, 5:1 water extract (Camellia sinensis) (leaf) (50% polyphenols [30% catechins]) 500 mg  

Jarrow Formulas Green Tea (5:1 water extract) contains the following approximate profile of antioxidants:

Total Polyphenols 50%

Catechins 30%

EGCG (Epigallocatechingallate) 15%

KAT