Thermo Speed Extreme 30 Kapsułek Olimp

13,89 zł
Ilość
W magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Thermo Speed Extreme (TSE)

to suplement diety ukierunkowany na przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej. Oparty jest na składnikach o wysokiej skuteczności, mających podnosić termogenezę, zwiększać ilość energii w ciągu dnia i znacznie usprawniać chudnięcie.

Działanie termogeniczne

Umożliwia nasilone spalanie tkanki tłuszczowej

Wpływ na wzrost energii i motywacji do ćwiczeń

Synergiczne działanie składników

Ekstrakt z zielonej herbaty - bogactwo polifenoli, głównie EGCG. Słynie z właściwości odchudzających, przy czym umożliwia także działanie przeciwzapalne i wywiera korzystny wpływ na zdrowie ogólne. Może wzmacniać działanie pozostałych składników preparatu.

Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy - źródło synefryny, która ma działanie podobne do efedryny, jednego z najskuteczniejszych spalaczy tłuszczy w historii świata fitness. Mechanizm działania opiera się na zwiększeniu wyrzutu adrenaliny i noradrenaliny z zakończeń nerwowych.

Ekstrakt guarany i kofeina - metyloksantyny wywierają wpływ na wyrzut stymulujących neurotransmiterów sprzyjających redukcji tłuszczu, zmniejszają zmęczenie i bezpośrednio oddziałują na komórki tłuszczowe, przyspieszając uwalnianie zgromadzonej energii.

Ekstrakt pieprzu czarnego - nasila termogenezę i efektywnie wspiera przyswajalność wielu innych składników.

Tyrozyna - ten aminokwas jest prekursorem do kilku molekuł wywierających ogromny wpływ na spalanie tłuszczu. Z tyrozyny tworzone są hormony tarczycy, a ich najbardziej doniosłą funkcją jest regulacja metabolizmu. Wykorzystywana jest także do produkcji katecholamin: adrenaliny, noradrenaliny i dopaminy.

Szybsze spalanie tłuszczu i poprawa komfortu podczas odchudzania

Szeroki wpływ na układ adrenergiczny, przez zwiększanie poziomu noradrenaliny i adrenaliny oraz na zwiększanie poziomu cAMP w komórkach tłuszczowych ma zbawienne działanie na redukcję tłuszczu. Ale szybsza redukcja nie jest jedyną korzyścią stosowania TSE. Podczas diet z deficytem kalorycznym często narzekamy na mniejszą ilość energii, gorsze samopoczucie i małą motywację do ćwiczeń. Wzrost poziomu noradrenaliny i dopaminy oraz optymalizacja gospodarki energetycznej sprawią, że odchudzanie stanie się przyjemne i dużo łatwiejsze.

Kompleksowe działanie na cAMP

cAMP jest wewnątrzkomórkowym przekaźnikiem, zwiększanym pod wpływem niektórych hormonów, które podnoszą poziom enzymu cyklazy adenylowej. Jedną z jej funkcji jest inicjowanie uwalniania energii zgromadzonej w komórkach. Dodatkowy wpływ kofeiny na blokowanie fosfodiesterazy (enzym rozkładający cAMP) wpływa na większy poziom i dłuższe działanie tej wspaniałej cząsteczki.

Komu polecany jest preparat TSE?

Każdemu kto chciałby przyspieszyć proces odchudzania i doładować się pozytywną energią do działania. Alternatywnym zastosowaniem może być przyjmowanie TSE przed treningiem, by poprawić jego efektywność.

Skład:

SKŁADNIKI AKTYWNE

Thermo Speed Extreme

 

 

Porcja jednorazowa

2 kapsułki

 

 

Ilość porcji w opakowaniu

15

 

 

Opakowanie

30 kapsułek

 

 

Zawartość

w 1 porcji (2 kapsułki)

zaw:

% DZ

 

Thermo factors

2079mg

 

 

Ekstrakt zielonej herbaty
w tym EGCG 55%

500 mg
275 mg

 

 

Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy (6,0%)
w tym SYNEFRYNA

334 mg
20 mg
 

 

 

Ekstrakt guarany (50%)
w tym kofeina

80 mg
40 mg

 

 

Kofeina bezwodna

160 mg

 

 

BIOPERINE Ekstrakt pieprzu czarnego (95%)

4,8 mg

 

 

Tyrozyna

1000 mg

 

Zalecane Dzienne Dawkowanie:

2 kapsułki 2 razy dziennie - ok. 30 min. przed śniadaniem i obiadem.

KAT01061
100 Przedmioty

Zobacz także