Beta-alanine Carno Rush 80 Tabletek Olimp

26,85 zł
Ilość
W magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Beta Alanine Carno Rush

jest to suplement diety, który jest kierowany przede wszystkim do osób, które uprawiają sporty wytrzymałościowo - siłowe, siłowe oraz wytrzymałościowe. Sprawdza się przede wszystkim dlatego, że wspomaga wydolność fizyczną, która jest konieczna przy tego rodzaju sportach. Beta-alanina i L-histydyna pomagają w syntezie karnozyny, wykazuje ona ogromny potencjał antyoksydacyjny co sprawia, że opóźnia procesy degradacyjne zachodzące w komórce w trakcie intensywnego wysiłku. Równoczesne podanie obu tych substancji wyklucza ryzyko ich niedoboru wynikającego z błędów dietetycznych, co może skutkować obniżonym poziomem istotnej dla wysiłku karnozyny.

Olimp Beta-alanine Carno Rush wykazuje możliwy pozytywny wpływ na zmniejszenie około treningowego, zakwaszenia organizmu i przyspieszenie usuwania kwaśnych jonów z komórek mięśniowych, po zakończonym treningu w czasie regeneracji.

Plusy produktu: 

preferowany dla sportowców i osób aktywnych fizycznie; 

rekomendowany przy sportach gdzie wymagana jest wysoka wydolność fizyczna utrzymywana przez dłuższy okres czasu i/lub z dużą częstotliwością treningową

przyczynia się do wydłużenia czasu do osiągnięcia stanu zmęczenia 

pomaga zwiększyć faktyczną objętość treningową

produkt wysokiej jakości

większa wydajność komórek mięśniowych

składniki działają na zasadzie synergii

zawartość witaminy B6

wspomaganie efektywnej pracy układu nerwowego

KAT
100 Przedmioty