Kre-Alkalyn 2500 Mega Caps 120 Kapsułek Olimp

82,41 zł
Ilość
Product available for orders

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Zasady dostawy Zasady dostawy
  • Zasady zwrotu Zasady zwrotu

Kre-Alkalyn 2500 Mega Caps

suplement diety zawierający opatentowaną postać buforowanego monohydratu kreatyny o wysokiej biodostępności. Pozwala na nasilenie procesów anabolicznych, co skutkować może drastycznie szybszym zwiększaniem siły i masy mięśniowej.

Patentowa forma kreatyny

Skuteczna w niskich dawkach

Stabilna i świetnie przyswajalna

Może przyspieszać wzrost masy, siły i wytrzymałości mięśni

Co wyróżnia Kre-Alkalyn?

Jest to jedyna forma kreatyny o zoptymalizowanym pH, która cechuje się wysoką stabilnością i nie konwertuje w żołądku do nieaktywnej kreatyniny. Nie wymaga także stosowania fazy ładowania na początku i nie wykazuje skłonności do zwiększania retencji wody podskórnej.

Należy zwrócić uwagę także na wielkość skutecznych dawek, które są nawet o połowę niższe w porównaniu do tradycyjnego monohydratu kreatyny. Skuteczna dawka to już 2 kapsułki dziennie!

Skuteczność suplementacji kreatyną

Pozytywny wpływ na osiągi sportowe jest niepodważalny i bezdyskusyjny, gdyż został potwierdzony w setkach rzetelnych badań naukowych. Ze świecą szukać środka, który miałby bardziej stabilną pozycję w czołówkach rankingów suplementów dla sportowców.

Najważniejsze efekty suplementacji to poprawa nawodnienia tkanek, przyspieszenie regeneracji, wzrost wytrzymałości i siły mięśniowej oraz bardzo wydajny wzrost procesów anabolicznych, co przekładać się może na szybkie zwiększanie masy mięśni.

Skutki zdrowotne

Kreatyna nie wykazuje żadnych negatywnych działań, jest środkiem w pełni bezpiecznym. Możemy natomiast spodziewać się masy dodatkowych działań pozytywnych. Nadaje się do stosowanie także przez kobiety.

Stosowanie kreatyny może w pewnym stopniu poprawiać sprawność umysłową, dzięki poprawie gospodarki energetycznej i oszczędzeniu grup metylowych, które zamiast na produkcję kreatyny mogą być przeznaczone do budowania neurotransmiterów.

Badania pokazują, ze kreatyna może poprawiać skuteczność leków SSRI w walce z depresją, a u kobiet może zmniejszać negatywne efekty niedosypiania. Natomiast panowie z niskim poziomem testosteronu mogą liczyć na jego większą produkcję.

Kto skorzysta na suplementacji tym środkiem?

Zdecydowanie każda osoba aktywna, która chciałaby poprawić regenerację i przyspieszyć efekty treningów bez negatywnego odbicia na zdrowiu. Może być stosowany niezależnie od dyscypliny sportu i stopnia zaawansowania.

1 kapsułka olimp KRE-ALKALYN  2500 MEGA CAPS zawiera: 

1250 mg buforowanego monohydratu kreatyny - KRE-ALKALYN.

- Po raz pierwszy Kre-Alkalyn został zapakowany w tak potężne kapsułki 1250 mg/CAPS, wszystko dla Twojej wygody !!

- Po raz pierwszy możesz otworzyć opakowanie przy sprzedawcy i sprawdzić ilość kapsułek, koniec problemów z niedosypanymi słoikami!!

- Pokaż ,że jesteś wyjątkowy i oryginalny STOSUJ -OLIMP KRE-ALKALYN MEGA CAPS- NAJMOCNIEJSZY KREALKALYN W KAPSUŁKACH NA ŚWIECIE!!

Zalecana dzienna porcja:

dni treningowe: 1-2 kapsułek rano na czczo oraz 1-2 kapsułek przed treningiem

dni bez treningowe: 1-2 kapsułek rano na czczo.

Składniki: buforowany monohydrat kreatyny KRE-ALKALYN, celuloza mikrokrystaliczna- substancja wypełniająca, stearynian-magnezu - substancja przeciwzbrylająca, żelatyna - otoczka kapsułki

KAT