Chela-Calcium D3 30 Kapsułek Olimp

13,89 zł
Ilość
W magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Chela Calcium D3

unikalny suplement diety o świetnym składzie i wysokiej wchałnialności. Znajdziesz w nim najlepiej przyswajalną formę wapnia w postaci chelatu aminokwasowego Albical oraz witaminę D3. 

Wapń

To podstawowy składnik budulcowy układu kostnego. Jego niedoboru prowadzą do problemów z zębami i kośćmi. Ma także wpływ na mięśnie, wspiera ich prawidłowe funkcjonowanie. Bardzo istotny jest także fakt, że pełni rolę w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i oraz procesach krzepnięcia krwi. Znany ze swojego wpływu na sprawne kości i mięśnie. To podstawowy nieorganiczny składnik kości. 

Witamina D3

Witamina D znajduje liczne zastosowania w dietetyce zarówno klinicznej jak i sportowej. Działa przeciwkrzywiczo oraz niweluje ryzyko złamań kości, doskonale uzupełnia się z wapniem i witaminą K2. Zwiększa wrażliwość insulinową co jest szczególnie istotne przy diecie redukcyjnej oraz zaburzeniach glukozy czy przy insulinooporności. Ma wpływ na prawidłowy poziom cholesterolu oraz trójglicerydów we krwi. Jest nieoceniona przy redukowaniu negatywnych objawów chorób autoimmunologicznych. W aspektach stricte związanych ze sportem ? podnosi poziom testosteronu, wpływa pozytywnie na wytrzymałość podczas wysiłku fizycznego, skraca czas regeneracji, powoduje lepszą siłę skurczu oraz wytrzymałość na zmęczenie mięsni. W gruncie rzeczy trudno znależć elementy pracy organizmu, na który witamina D nie ma chociażby pośredniego wpływu, szczególnie jeśli trenujesz nawet amatorsko. W naszym klimacie prawie każdy z nas cierpi na niedobór, więc suplementacja również sprawdzi się świetnie.  Z kolei witamina K2 do której przywiązujemy zbyt małą wagę w swojej diecie ma bezpośredni wpływ na stan zdrowia. To składnik odżywczy niezbędny do prawidłowej krzepliwości krwi.

Plusy produktu:

wysoka jakość

unikalny skład

wapń zawarty w produkcie jest kilkakrotnie lepiej wchłanialny i wykorzystywany przez organizm w porównaniu z innymi preparatami

w produkcie zastosowano unikalną technologię chelatowania minerałów

uzupełnia niedobory

działanie ogólnoustrojowe

KAT01720
80 Przedmioty