Colonbiotic 7GG Sport Edition (L. rhamnosus GG) 30 Kapsułek Olimp

34,17 zł
Ilość
W magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Colonbiotic 7GG Sport Edition

najlepsze wsparcie dla mikroflory jelitowej, a co za tym idzie dla układu immunologicznego. Zasil swój organizm potężną ilością bakterii i ciesz się doskonałym zdrowiem i kondycją każdego dnia.

Preparat Colonbiotic 7GG Sport Edition zawiera Lactobacillus rhamnosus GG w niebywałej dawce aż 7 miliardów CFU. Dodatkowo został wzbogacony o prebiotyk w formie fruktooligosacharydów, które pełnią rolę pożywki dla wzrostu kultur bakterii kwasu mlekowego. Odpowiednia mikroflora jelitowa to nie tylko gwarancja sprawnych procesów trawiennych, ale też o wiele szerszy, pozytywny wpływ na organizm. Doskonale oddziałują na układ trawienny, zapewniają prężne działaniu układu immunologicznego, który chroni organizm przed chorobami oraz dbają o maksymalną wchłanialność witamin, minerałów i wszystkich składników odżywczych. Odpowiednia mikroflora jelitowa to także gwarancja dobrego samopoczucia. 

Suplement diety  Colonbiotic 7GG Sport Edition, stworzony przez Olimp Labs, polecamy wszystkich, którzy chcą w sposób kompleksowy dbać o swoje jelita. Szczególnie sprawdzi się u osób w trakcie antybiotykoterapii i w kilka tygodni po niej, ponieważ naturalna mikroflora została zaburzona. Jest to także dobra propozycja dla wszystkich, którzy wybierają się w daleką, egzotyczną podróż. Nie pozwól, by coś zaskoczyło Twoje jelita podczas wymarzonej wycieczki! 

SKŁAD SUPLEMENTU:

Porcja: 1 kapsułka

Ilość porcji w opakowaniu: 30

Zawartość

w 1 kapsułce

Bakterie kwasu mlekowego Lactobacillus rhamnosus GG

7 mld (7x109 CFU)

Fruktooligosacharydy (FOS)

50 mg

Składniki: maltodekstryny, mikrokapsułkowane żywe kultury bakterii Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103), fruktooligosacharydy, substancje przeciwzbrylające - sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu; składniki otoczki (substancja glazurująca ;hydroksypropylometyloceluloza; barwnik ? dwutlenek tytanu).

Sposób użycia:

Jedna kapsułka dziennie.

KAT
100 Przedmioty