Argi Power 120 Kapsułek Olimp

57,41 zł
Ilość
W magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Argi Power

jest to produkt, który stanowi doskonałe uzupełnienie diety w L-argininę. 

L-Arginina jest aminokwasem proteagennym czyli takim, który buduje białka ustrojowe, należy do grupy względnie niezbędnych aminokwasów! Organizm w niektórych warunkach zgłasza wzmożone zapotrzebowanie na niego. Szczególnie istotny jest dla osób trenujących siłowo. Dlaczego? Ponieważ zwiększając masę mięśniową zależy nam aby dojść do stanu kiedy anabolizm przeważa nad katabolizmem. Arginina jest jednym z elementów, które składają się na efekt anaboliczny! 

Arginina to produkt rewelacyjny nie tylko z racji na pomoc w budowaniu masy mięśniowej. Ma również właściwości odtruwające organizm! Ludzki organizm nie ma umiejętności "składowania" białek, niewykorzystane przekształcane są w amoniak, który jest substancją toksyczną. Amoniak neutralizowany jest w cyklu mocznikowym. Żeby poprawie funkcjonował ten proces potrzebne jest stałe dostarczanie argininy! 

Szukając innych jej pozytywnych cech należy odnieść się także do badań - wysokie stężenie argininy w organizmie stymuluje organizm do wydzielania hormonu wzrostu. Suplementacja argininą oszukuje mózg, któremu wydaje się, że jest aktualnie w fazie procesów katabolicznych i w odpowiedzi na to zaczyna wydzielać hormon wzrostu, który ma pozytywny wpływ na wyżej wspomniany anabolizm. 

Co więcej arginina jest stymulatorem tlenku azotu, który od niedawna jest bardzo ceniony! Uwolnienie go powoduje rozluźnienie mięśniówki naczyń krwionośnych, dzięki temu dostaje się przez nie więcej krwi, która jest nośnikiem składników odżywczych. Tlenek azotu stanowi główny parametr, który bez wątpienia decyduje o kondycji układu sercowo - naczyniowego.  Ma to wpływ na zapobieganie miażdżycy, zakrzepicy, wysokiemu poziomowi złego cholesterolu LDL we krwi, regulację ciśnienia. 

Jak działa na mięśnie?

Zwiększa ukrwienie tkanki mięśniowej 

poprawia dopływ substancji energetycznych i budulcowych 

sprawia że trening staje się bardziej efektywny 

mięśnie są lepiej dotlenione i odżywione

ułatwia rozwój beztłuszczowej masy mięśniowej 

poprawia wydolność

wpływa pozytywnie na wytrzymałość treningową

ponadto może poprawiać zdolności seksualne u mężczyzn poprzez wpływ na rozszerzenie naczyń krwionośnych 

Skład:

Informacja żywieniowa

1 kapsułka

4 kapsułki

na 100 g

Wartość energetyczna

0,68 kcal/ 2,84 kJ

2,72 kcal/ 11,37 kJ

40,72 kcal/ 170,2 kJ

Białko

0,17g

0,68g

10,18g

Węglowodany

0 g

0 g

0 g

Tłuszcz

0 g

0 g

0 g

Błonnik pokarmowy

0 g

0 g

0 g

Sód

0 g

0 g

0 g

L-arginina

1500 mg

6000 mg

89,8 g

Składniki: L-arginine, bulking agent - microcrystalline cellulose, anti-caking agent - magnesium stearate, capsule - gelatin.

Zalecane Dzienne Dawkowanie :

We wspomaganiu wysiłku - 1-2 kapsułek przed i po treningu; dla wspomagania zdolności seksualnych - 1 kapsułka jednorazowo na ok. 30 min. przed przewidywanym zbliżeniem płciowym.

KAT
100 Przedmioty