Gold Vit K2 Plus 30 Kapsułek Olimp

28,70 zł
Ilość
Product available for orders

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Zasady dostawy Zasady dostawy
  • Zasady zwrotu Zasady zwrotu

Vit K2 Plus

wysokiej jakości i o bardzo dobrej wchłanialności suplement w postaci innowacyjnych kapsułek płynnych o formule Flow Caps. Zawiera wysoką ilość naturalnej witaminy K. Witamina K występująca w produkcie Olimp Labs to najbardziej przyswajalna i najaktywniejsza forma.

Witamina K2 do której przywiązujemy zbyt małą wagę w swojej diecie ma bezpośredni wpływ na stan zdrowia. To składnik odżywczy niezbędny do prawidłowej krzepliwości krwi. Witamina K2 może pomagać w zapobieganiu chorobom sercowo ? naczyniowym. Może także poprawić zdrowie kości i zmniejszyć ryzyko osteoporozy. Ma wpływ na zdrowie zębów i może być stosowana w chemoprewencji nowotworów. Jej główną funkcją jej kierowanie wapniem w organizmie wpływając na funkcje budulcowe układu kostnego. W badaniach naukowych dowiedziono także, że może być skuteczna we wspomaganiu leczenia raka wątroby, miażdżycy czy nawet Alzheimera.  

Witamina K2 w formie MK-7 jest pozyskiwana z natto (japońska potrawa) wolnego od GMO! Przyczynami niedoboru witaminy K2 są nieprawidłowa dieta, zbyt bogata w tłuszcze trans, nadużywanie antybiotyków (także poprzez jedzenie mięsa zwierząt, które miały podawane antybiotyki), stosowanie leków przeciwzakrzepowych itp., dlatego też na niedobory narażeni jesteśmy wszyscy.

Plusy produktu:

wysoka jakość

wysoka biodostepność

doskonała wchłanialność

bez GMO

uzupełnia niedobory

wspomaga funkcje krwi

usprawnia wykorzystanie wapnia

może poprawić zdrowie kości i zębów

zmniejsza ryzyko osteoporozy

produkt naturalny

Informacja żywieniowa 

Zawartość w 1 kapsułce 

Witamina K (K2) 100 ug

Witamina D (D3) 25 ug (1000 j.m.)

KAT