Gold Sylimaron 100 30 Kapsułek

12,96 zł
Ilość
Product available for orders

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Gold Sylimaron 1000

wysokiej jakości produkt zawierający w swoim składzie ekstrakt z nasion ostropestu plamistego standaryzowanego na 80% zawartości sylimaryny. Ostropest plamisty jest z kolei często składnikiem wszelkich leków na wątrobę, ponieważ skutecznie wspiera jej pracę, zapobiega uszkodzeniom komórek wątroby, nie dopuszcza do łączenia się toksyn z powierzchnią tego narządu, działa także antykancerogennie (antyrakowo). Flawonoidy w nim zawarte mają silne działanie antyoksydacyjne.  Ma wpływ na poziom glutationu i bierze udział w regeneracji komórek.

Ostropest plamisty jest niezwykłą rośliną, która stosowana jest leczniczo od setek lat. Pochodzi z rejonu Morza Śródziemnego i stamtąd rozprzestrzeniła się w Europie i innych kontynentach, gdyż ma nieduże wymagania co do rodzaju podłoża. Korzystanie z właściwości tej rośliny nie jest chwilową modą, już nasze babcie i prababcie sięgały po nią ze względu na jej cudowne właściwości. Jest uprawiana na szeroką skalę i wykorzystywana w przemyśle farmaceutycznym, kosmetycznym i weterynaryjnym.  Ostropest to roślina, która bardzo silnie wspomaga oczyszczanie oraz odtruwanie organizmu. Ostropest przede wszystkim posiada w swoim składzie sylimarol, jest to związek, który zalicza się do flawonoidów. Ma bardzo silne właściwości pozwalające na blokowanie toksyn, które gromadzą się w wątrobie i nerkach.

Sylimarol potrafi zapobiec szkodliwemu działaniu wielu toksyn jak chociażby dwusiarczek węgla, pestycydy, mykotoksyna (substancja muchomora sromotnikowego). Ogranicza także negatywny wpływ alkoholu na naszą wątrobę i pomaga w jej regenerację poprzez stymulowanie do produkcji nowych komórek. Jest stosowany w leczeniu chorób wywołanych alkoholizmem.

Plusy produktu:

wysoka jakość

duża ilość składników

doskonałe połączenie składników

wspomaganie pracy i regeneracji wątroby

ochrona wątroby

detoksykacja

Informacja żywieniowa 

Zawartość w 1 kapsułce:

Ekstrakt z nasion ostropestu plamistego (Silybum marianum L.) 125 mg

w tym: Sylimaryna 100mg

Składniki: ekstrakt z nasion ostropestu plamistego (Silybum marianum L.), substancja wypełniająca , celuloza mikrokrystaliczna; maltodekstryna, substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych; kapsułka (składniki otoczki - żelatyna, barwnik - E 171).

KAT