ZMA Sports Recovery 180 Kapsułek Now Foods

100,93 zł
Ilość
Product available for orders

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Zasady dostawy Zasady dostawy
  • Zasady zwrotu Zasady zwrotu

ZMA Sports Recovery

suplement diety, składający się dokładnie z tego, czego potrzebuje organizm po intensywnym treningu. Formuła zawierająca cynk, magnez i witaminę B6 przyspieszy regenerację i sprawi, że kolejna wizyta na siłowni będzie możliwa już niebawem. 

Jak oddziałują poszczególne substancje aktywne zawarte w ZMA Sports Recovery? 

magnez - przede wszystkim odpowiada za przemianę białek, węglowodanów i tłuszczów w energię, która następnie dostarczana jest do komórek. Magnez wspiera układ nerwowy, układ sercowo-naczyniowy i układ oddechowy. Zapewnia prawidłową pracę mózgu, poprawiając zdolność koncentracji i pamięć. Dodatkowo zapobiega dokuczliwym skurczom mięśni i niweluje nieustanne poczucie zmęczenia;

cynk - zapewnia prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i mózgu, zapobiegając różnego rodzaju patologiom i zaburzeniom. Pozytywnie wpływa na ciśnienie krwi, zwiększa sprawność układu odpornościowego i usprawnia wydzielanie insuliny oraz jej przechowywanie. Korzystnie wpływa na produkcję hormonów, między innymi tarczycy i płciowych, utrzymując prawidłową płodność u kobiet i u mężczyzn. Przyspiesza gojenie ran, zapewnia zdrowy wygląd włosom, odpowiada za nasze poczucie smaku;

witamina B6  - odpowiada za produkcję endorfin, czyli popularnego hormonu szczęścia?, zapewniając dobre samopoczucie. Podobnie jak magnez, bierze udział w przekształcaniu pożywienia w energię. Pozytywnie oddziałuje na układ krążenia i układ nerwowy. Jest świetnym wsparciem w walce z bezsennością, przygnębieniem i napięciem nerwowym, a nawet stanami depresyjnymi. 

ZMA Sports Recovery zawiera w sobie składniki, które są niezbędne do tego, aby mechanizmy w naszym ciele nie były zakłócone. Pozwalają na zachowanie dobrego samopoczucia, zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Polecany przede wszystkim osobom, które narażone są na duży wysiłek intelektualny lub wynikający z treningów oraz tym, którzy obawiają się niedoborów tych niezwykle istotnych składników w swojej diecie. 

Skład:

Ilość w 1 porcji:  1 kapsułka

Ilość porcji w opakowaniu:  180

Skład w 1 porcji produktu:

Vitamin B-6 (from Pyridoxine HCl)

5 mg

280%

Magnesium
   (from Magnesium Aspartate)

150 mg

35%

Zinc
   (from Zinc Mono-L-methionine and Zinc Aspartate)

10 mg

100%

Pozostałe składniki: stearynian magnezu, ryż, żelatyna (otoczka kapsułki),

Sposób użycia:

1-3 kapsułki w ciągu dnia po posiłku lub przed snem. Popić dużą ilością wody.

KAT

Zobacz także