Maca 500mg 250 Kapsułek Now Foods

68,52 zł
Ilość
Product available for orders

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Zasady dostawy Zasady dostawy
  • Zasady zwrotu Zasady zwrotu

Maca

unikalny suplement diety, który bazuje tylko na jednym składniku - stosowanym od wieków korzeniu Maca. Wśród mieszkańców peruwiańskich Andów, znajdujących się na wysokości aż 3500 metrów, korzeń ten cieszy się zasłużonym uznaniem. Dzięki swej mocy od tysięcy lat zapewnia mieszkańcom produktywne i spokojne życie. 

Na czym polega moc korzenia Maca? 

Jest naturalnym kompleksem, łączącym w sobie niemal wszystkie niezbędne aminokwasy, a dodatkowo zawiera wiele cennych witamin i substancji odżywczych. Dzięki tak niesamowitej zawartości składników, korzeń Maca szybko przywraca siły witalne i dodaje energii. Maca dostarcza organizmowi łatwo przyswajalnego białka, wspomaga również budowę mięśni. Wzmacnia organizm, szczególnie w okresach osłabienia i niedożywienia. Jest także sposobem na lepszą pamięć i koncentrację, może zapobiegać depresji i poprawiać nastrój. To jeszcze nie wszystkie właściwości zdrowotne korzenia Maca, na którym bazuje ten nadzwyczajny suplement. Badania pokazują, że składniki aktywne mogą wspierać gospodarkę hormonalną, pozytywnie wpływając na podwzgórza i przysadki mózgowej. Poza tym dobrze wpływają na płodność, na libido, obniżają poziom stresu oraz przyczyniają się do produkcji kolagenu, dzięki czemu zachowasz młody wygląd. Substancje, które płyną z korzenia Maca, to kwintesencja słów "W zdrowym ciele zdrowy duch " przekonaj się o jego sile.

Preparat Maca 500 mg polecamy przede wszystkim osobom, narażonym na długotrwały wysiłek fizyczny i intelektualny oraz wszystkim, którzy chcą odzyskać dawną witalność. Suplement bazujący na korzeniu Maca to wspaniałe uzupełnienie codziennej, zdrowej diety oraz pewność, że sięgasz tylko po naturalne i cenione na świecie składniki. 

Skład:

SKŁADNIKI AKTYWNE

Maca

 

 

Porcja jednorazowa

1 kapsułka

 

 

Ilość porcji w opakowaniu

100

 

 

Opakowanie

100 kapsułek

 

 

Zawartość

w 1 porcji (1 kapsułka)

zaw

%DZ

 

Korzeń Maca (Lepidium meyenii)

500mg

 

Zalecane Dzienne Dawkowanie:

Dzień Treningowy: 1 porcja (1 kapsułka) trzy razy dziennie do posiłków.

Dzień Nietreningowy: 1 porcja (1 kapsułka) trzy razy dziennie do posiłków.

KAT