Melatonin Chewable 3mg 180 Kapsułek Now Foods

27,78 zł
Ilość
Product available for orders

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Zasady dostawy Zasady dostawy
  • Zasady zwrotu Zasady zwrotu

Melatonin Chewable

najwyższej jakości melatonina o niezwykle wysokiej przyswajalności, dzięki nowatorskiej formie spożywania poprzez żucie. Koniec problemów ze snem i cyklem dobowym! Czas na niezmącony i solidny odpoczynek i regenerację! 

Melatonina czyli tak zwany hormon snu to substancja niezwykle ważna dla zachowania naszego rytmu dobowego i zapewniająca nam solidny odpoczynek po męczących wojażach na siłowni, hali sportowej czy basenie. Czemu sen jest dla nas taki ważny? To właśnie podczas snu w naszym organizmie zachodzą procesy regeneracyjne, dzięki którym nasze mięśnie mają okazję do odbudowania swojej struktury, ale nie tylko one. Niedobory snu prowadzą do degeneracji układu nerwowego, złego samopoczucia i zmniejszenia wydolności organizmu, a na to przecież nie możemy sobie pozwolić! Żeby w pełni wykorzystać nasze możliwości, potencjał, a przede wszystkim, aby nasze ciężkie treningi nie szły na marne, potrzebujemy dużej ilości porządnego snu. Regularne zażywanie melatoniny zapewni nam idealny wypoczynek! 

SKŁAD SUPLEMENTU:

Porcja: 1 kapsułka

Ilość porcji w opakowaniu: 180

Zawartość w 1 kapsułce:

Vitamin B-6 (from Pyridoxine HCl) 3 mg

Melatonin 3 mg

Inne składniki: fruktoza, celuloza, kwas stearynowy (źródło roślinne), mannitol, naturalny aromat mięty pieprzowej, sorbitol i stearynian magnezu (źródło roślinne).

KAT

Zobacz także