Omega 3 100 Kapsułek XXL Nutrition

41,67 zł
Ilość
W magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Omega 3 Ultra Pure

suplement diety, wyróżniający się maksymalną zawartością oleju rybiego. Dzięki potężnej dawce nienasyconych kwasów tłuszczowych stanie się świetnym uzupełnieniem codziennej diety. 

Kwasy Omega-3 to pozycja obowiązkowa w diecie każdego, kto chce kompleksowo dbać o swoje zdrowie. Znajduje się wśród nich kwas eikozapentaenowy, czyli kwas EPA, na który mamy wyjątkowo duże zapotrzebowanie oraz kwas dohozakeksaenowy, czyli DHA.

Kwasy te są bardzo ważne dla mózgu, i to już od pierwszych chwil życia, dlatego kobiety w ciąży powinny zadbać o ich odpowiednią podaż. Ponadto zapobiegają problemom z koncentracją i pamięcią. Są one istotnym elementem profilaktyki chorób układu sercowo-naczyniowego oraz obniżają poziom złego cholesterolu. Jednocześnie przyczyniają się do podwyższania poziomu dobrego cholesterolu i przeciwdziałają miażdżycy. Kwasy Omega-3 są niezbędne do budowy błon komórkowych oraz dla zdrowia kości. Zapewniają odpowiednie wchłanianie wapnia i zmniejszają bóle reumatyczne. Najnowsze badania pokazują, że kwasy Omega-3 mogą także spowalniać procesy starzenia organizmu i zapobiegać stanom zapalnym. Dodatkowo chronią siatkówkę oka przed uszkodzeniami. Preparat został wzbogacony o naturalną formę witaminy E, która zapobiega utlenianiu się kwasów Omega-3 i pozwala zachować młodość na dłużej. Jest silnym antyoksydantem, dlatego doskonale zwalcza skutki oddziaływania wolnych rodników. 

Omega 3 Ultra Pure to doskonały preparat dla wszystkich, którzy chcą zapewnić sobie odpowiedni poziom kwasów Omega-3. Jeśli nie jesteś przekonany do spożywania ryb, które często zawierają pestycydy i szereg innych szkodliwych substancji, wybierz bezpieczny preparat i zadbaj o swoje zdrowie w sposób kompleksowy i świadomy. 

Skład:

Ultra Pure Fish Oil z 26% EPA, 17% DHA o smaku cytrynowym

Składniki: olej rybny, żelatyna, glicerol, D-alfa tokoferol.

Porcja: 2 kapsułki

Ilość porcji w opakowaniu: 50

Sposób użycia:

2 kapsułki dziennie.

KAT
10 Przedmioty