Miss Fitness - Fat Burner 60 Kapsułek XXL Nutrition

73,15 zł
Ilość
Product available for orders

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Zasady dostawy Zasady dostawy
  • Zasady zwrotu Zasady zwrotu

Miss Fitness Fat Burner

jest kompozycją substancji o działaniu termogenicznym i lipotropowym, co znacznie przyspiesza proces odchudzania i wspomaga wysiłek fizyczny.

Green Coffee Bean Extract - jest on odpowiedzialny za zmniejszenie wchłaniania cukrów przez przewód pokarmowy,  tym samym zwiększa zużycie zapasowej tkanki tłuszczowej w celach energetycznych.

Green Tea - to suplement diety zawierający  ekstrakt z liści zielonej herbaty w formie kapsułek, mianowany na zawartość polifenoli, w tym najaktywniejszego galusanianu epigalokatechiny - EGCG. Badania naukowe dowodzą, że ekstrakt zielonej herbaty: zwiększa metabolizm tłuszczów, co jest pomocne przy utrzymaniu pięknej figury wzmacnia naturalny system ochronny organizmu przed szkodliwym działaniem wolnych rodników ma korzystny wpływ na pracę układu krwionośnego oraz poziom cukru we krwi przyczynia się do wzmocnienia organizmu przed oksydacyjnym uszkodzeniem komórek pomaga chronić skórę przed promieniowaniem UV przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi.

Acai Berry - to suplement diety na bazie jagód acai, który wpływa głównie na proces odchudzania oraz na wzmocnienie organizmu podczas tak trudnego okresu redukcji. Zmniejsza apetyt, przyspiesza trawienie, usprawnia wypróżnianie i oczyszcza organizm z toksyn. 

Garnicia Cambogia - Powszechnie znany jest fakt skuteczności tej substancji podczas skutecznego odchudzania. Wpływa na Twój organizm na wiele sposobów: obniża poziom złego cholesterolu we krwi, hamuje proces lipogenezy (tworzenie nowych komórek tłuszczowych) oraz podnosi metabolizm. Podkręcenie termogenezy skutkuje zwiększonym wydzielaniem ciepła, które bierze się ze spalania kalorii.

Kofeina - występująca w ekstraktach liści herbaty oraz guarany, która dezaktywuje obniżającą poziom cAMP adenozynę oraz hamuje rozpad cAMP w wnętrzu komórek, przez co wzmacnia i wydłuża jego aktywność termogeniczną, lipolityczną, anaboliczną i antykataboliczną.

Działanie Fat Burnera:

Zmniejsza łaknienie.

Przyspiesza spalanie tłuszczu.

Działa termogenicznie.

Dodaje energii.

Poprawia wydolność.

Poprawia nastrój.

Skład:

Zawartość opakowania: 60 kapsułek

Zawartość w 1 kapsułce

Ilość porcji w opakowaniu: 60

Fat Burner Matrix 500 mg

Green Coffee Bean

Green Tea

Acai Berry

N-Acetyl-Tyrosine

Garnicia Cambogia

Cafeine Anhydrous 57 mg

Capsaicin

KAT