Whey Isolate 90% Protein Malina 1000g XXL Nutrition

100,93 zł
Ilość
W magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Whey Isolate

to odżywka białkowa oparta na izolacie białek serwatkowych (WPI). Charakteryzuje się rewelacyjnym profilem aminokwasów, który sprzyja sportowcom. 

Przepyszne, słodkie smaki

Znikome ilości tłuszczu i cukru

Pomaga w utrzymaniu masy mięśniowej

Świetny do stosowania podczas redukcji

Zalety izolatu WPI

Największym atutem tej frakcji białka jest bardzo niska, śladowa wręcz ilość węglowodanów i tłuszczu, co chroni nas przed nadmierną podażą dodatkowych kalorii. Kolejne pozytywne aspekty to wysoka koncentracja białka w suchej masie prochu oraz bardzo szybka wchłanialność.

Białka serwatki charakteryzują się profilem aminokwasowym szczególnie sprzyjającym sportowcom, ze względu na pokaźną ilość BCAA. Mają także wysoką wartość biologiczną, co przekłada się na efektywne wykorzystanie.

Budulec dla mięśni

Białka strukturalne tworzące mięśnie budowane są z aminokwasów. By budować białka efektywnie, należy dostarczać aminokwasy w dużych ilościach i co ważne, odpowiednich proporcjach. Takie proporcje uzyskujemy sięgając po białka pochodzenia zwierzęcego.

Zastosowanie podczas redukcji

Znikoma ilość cukru i tłuszczu pozwalają na łatwe i komfortowe pilnowanie bilansu kalorycznego diety, gdyż nie musimy tych makroskładników wpisywać do kalkulatora, gdy sięgamy po porcję odżywki.

Popularną praktyką podczas odchudzania jest zwiększanie ilości białka, ze względu na jego termogenne działanie i zużycie znacznie większej ilości energii na trawienie niż w przypadku np. węglowodanów.

Białko pomaga w utrzymaniu masy mięśniowej, co jest znaczącą właściwością podczas długiego utrzymywania deficytu kalorycznego, który często skutkuje nasilonym katabolizmem mięśni.

Skład:

SKŁADNIKI AKTYWNE

Whey Isolate

 

Porcja jednorazowa

33 gramy

 

Ilość porcji w opakowaniu

75

 

Opakowanie

2500 gram

 

Zawartość

w 100 gramach odżywki

zaw:

 

Białko (w suchej masie)

90,5 g

 

Węglowodany

1,9 g

 

Tłuszcz

0,9 g

Zalecane Dzienne Dawkowanie:

Rozpuścić jedną miarkę (33g) w 200-300ml wody niegazowanej bądź mleka. W zależności od indywidualnych potrzeb spożywać jedną do trzech porcji dziennie.

Dzień treningowy: Porcja (33g) rano, zaraz po przebudzeniu, 30 minut przed treningiem oraz bezpośrednio po treningu.

Dzień nietreningowy: Porcja (33g) rano, zaraz po przebudzeniu, następne w odstępie kilku godzin, najlepiej w przerwach pomiędzy posiłkami.

KAT
10 Przedmioty