• Obniżka

MSM 1500mg 120 Tabletek Doctor's Best

45,37 zł
41,37 zł Zniżka 4,00 zł
Ilość
W magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

MSM 1500 mg

to preparat, który oparty jest na Methylsulfonylmethane czyli organicznej siarce. Ma ona szereg właściwości, które pozytywnie wpływają na organizm. Szczególnie kierowana dla osób aktywnych fizycznie, wspiera powrót do zdrowia stawu po kontuzji. Ma silne działanie przeciwzapalne, dzięki temu kontuzje przebiegają łagodniej i procesy regeneracyjne szybciej przebiegają. Badania donoszą, że spadek stężenia MSM w organizmie poniżej oczekiwanego poziomu wiąże się z chronicznym zmęczeniem, obniżeniem nastroju, a nawet depresją, obciążeniem fizycznym i psychicznym oraz zaburzeniem czynności narządów i dużą ilością chorób degeneracyjnych.

MSM pomaga przy budowie mięśni, co jest istotne dla osób trenujących, ale także doskonale wpływa na skórę, włosy i paznokcie. Wzmacnia komórki, które uległy osłabieniu i sprawia, że ściany komórek są bardziej elastyczne. Stymuluje leczenie uszkodzonej skóry i mięśni, dlatego jak wspomniano doskonały jest na kontuzje. Pomaga nawet przy usuwaniu blizn! MSM jest naturalnym sposobem na ból oraz stany zapalne. Wg doniesień stosowany przez osoby ze zwyrodnieniem stanu kolanowego pomaga już przy zastosowaniu dawki 6 g na dobę. Wykazuje efekt synergiczny z witaminami i innymi składnikami odżywczymi na przykład z: witaminą C, A, B, D, E oraz z selenem, wapniem, magnezem czy koenzymem Q10. Poprawia on wychwyt komórkowych składnik odżywczych i przedłuża ich działanie w organizmie.

Produkt wspomaga szybszy powrót do aktywności fizycznej po kontuzji, bez ryzyka niedoleczenia stawu. Wykazuje także działanie profilaktyczne, zabezpieczając staw przed przeciążeniami, które mogą skutkować kontuzją.

Plusy produktu:

wysoka jakość

świetna wchłanialność

niwelowanie skutków kontuzji

zapobieganie kontuzjom

pozytywny wpływ na stawy

polepszenie wchłanialności witamin i pierwiastków

może łagodzić ból i zapobiegać stanom zapalnym

Dla kogo?

Dla każdego kto jest aktywny fizycznie i chce uchronić swój organizm przed kontuzjami. Dla osób, które chcą polepszyć wchłanialność witamin i składników odżywczych. Dla każdego, kto narażony jest na kontuzje, przeciążenie stawów lub boryka się z problemami zdrowotnymi w ich obrębie.

Skład:

Skład:

Porcja: 1 tabletka

Ilość porcji: 120

 

W porcji

% dzienne zapotrzebowanie

Methylsulfonylmethane

1.5 gram (1500 mg)

-

Sposób użycia:

1 tabletka dziennie

KAT
10 Przedmioty