Natural Vitamin K2MK7 with MenaQ7 100mcg Doctor's Best

69,44 zł
Ilość
Product available for orders

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Zasady dostawy Zasady dostawy
  • Zasady zwrotu Zasady zwrotu

Natural Vitamin K2MK7 with MenaQ7

obecnie najlepsza znana forma witaminy K2, która jest zarazem doskonale wchłaniana. Jest niezwykle istotna w procesie krzepnięcia krwi.

Witamina K2 wytwarzana jest głównie przez bakterie jelitowe. Jedną z jej najcenniejszych właściwości jest to, że zapewnia odpowiednie krzepnięcie krwi. To dzięki witaminie K nie wykrwawiamy się, kiedy dojdzie do urazu. Najnowsze badania pokazują, że dodatkowo witamina K2 wpływa też na zdrowie kości. Witamina ta może zmniejszać ryzyko zachorowania na osteoporozę. Ponadto przypuszczalnie zapobiega pewnym nowotworom i zmniejsza stężenie cholesterolu LDL ? obserwacje te wymagają dodatkowego potwierdzenia. Pierwszym objawem niedoboru witaminy K2 jest z reguły skłonność do siniaków. 

Suplement diety Natural Vitamin K2MK7 with MenaQ7 od Doctors Best polecamy przede wszystkim osobom, które oczekują na zabiegi i chcą zwiększyć ilość tej witaminy w organizmie. Dodatkowo sprawdzi się ona u kobiet, które borykają się z bardzo obfitymi miesiączkami, tracąc wiele krwi. Witamina K2 sprawdzi się także u osób starszych, które obawiają się osteoporozy. 

Skład:

DRB-00334_Natural-Vitamin-K2-100mcg-60vc

Sposób użycia:

1 kapsułka dziennie.

KAT