Pure Wild Alaskan Fish Oil with AlaskOmega 180 Kapsułek Doctor's Best

147,22 zł
Ilość
Product available for orders

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Zasady dostawy Zasady dostawy
  • Zasady zwrotu Zasady zwrotu

Pure Wild Alaskan Fish Oil with AlaskOmega

suplement diety, zawierający w sobie najczystsze kwasy tłuszczowe EPA  i DHA na świecie. Olej, pozyskiwany z dziko żyjącego na Alasce mintaja, to gwarancja najwyższej jakości oraz zdrowia prosto z wód. 

Nadzwyczajne bogactwo kwasów tłuszczowych Omega-3, zawartych w tym suplemencie diety, to dla Ciebie gwarancja zdrowia i doskonałego samopoczucia. Kwasy te decydują o prawidłowym przebiegu wielu ważnych procesów życiowych, między innymi wspomagają pracę serca i układu krążenia, zmniejszają poziom złego cholesterolu i jednocześnie przyczyniają się do podwyższania poziomu tego dobrego oraz zapobiegają chorobom, takim jak nadciśnienie. Oprócz tego kwasy Omega-3 dobroczynnie oddziałują na układ nerwowy, poprawiając funkcjonowanie mózgu. Co ciekawe, kwasy te wzmagają produkcję serotoniny, czyli popularnego hormonu szczęścia, dzięki czemu łatwiej osiągamy stan relaksu i cieszymy się dobrym samopoczuciem. 

Pure Wild Alaskan Fish Oil with AlaskOmega to suplement diety, doskonały dla wszystkich, którzy cenią sobie naturalne, a zarazem bardzo skuteczne metody wspomagania pracy organizmu. Jeżeli chcesz być zdrów jak ryba w wodzie, sięgnij po suplement od Doctors Best i ciesz się doskonałą formą każdego dnia.

Skład:

61hUf-0jI5L.jpg

Sposób użycia:

2 kapsułki dziennie.

KAT