Benfotiamine with BenfoPure 150mg 120 Kapsułek Doctor's Best

97,22 zł
Ilość
Product available for orders

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Zasady dostawy Zasady dostawy
  • Zasady zwrotu Zasady zwrotu

Benfotiamine with BenfoPure

to unikalny suplement diety, bazujący na doskonalszej wersji witaminy B1, czyli tiaminy. Benfotiamina to nie tylko świetny sposób na uzupełnienie niedoborów, ale też substancja aktywna, mająca wielokierunkowe, dobroczynne działanie na organizm. 

Benfotiamina to lepsza wersja tiaminy, która charakteryzuje się aż pięciokrotnie większą przyswajalnością. Doskonale rozpuszcza się w tłuszczach. Benfotiamina ma bardzo szerokie zastosowanie w profilaktyce cukrzycy i chorób metabolicznych. Pozytywnie wpływa na układ nerwowo oraz przyczynia się do zmniejszania powikłań cukrzycowych. Świetnie oddziałuje na układ nerwowy, zapobiegając problemom, wywołanym przez nieprawidłowy metabolizm glukozy. Wykazano także jej działanie przeciwbólowe. 

Witamina B1 bardzo szybko rozpuszcza się w wodzie i w tłuszczach i choć zapotrzebowanie na nią to zaledwie 1-2 mg dziennie, niedobory pojawiają się szybko i dają o sobie znać już po 3 tygodniach. Badania pokazują, że u osób chorujących na cukrzycę poziom witaminy B1 jest aż o 75% niższy.

Benfotiamine with BenfoPure w dawce aż 150 mg to najlepszy sposób na uzupełnienie niedoborów oraz na poprawę metabolizmu cukrów. 

Benfotiamine with BenfoPure to kolejny, w pełni naturalny i bezpieczny suplement. Jeśli szukasz naturalnej metody na uzupełnienie niedoborów witaminy B1 i chcesz wspomóc gospodarkę cukrową, benfotiamina będzie najlepszym możliwym wyborem. 

Skład:

Porcja: 1 kapsułka

Ilość porcji w opakowaniu: 120

61XXojWRFbL.jpg

Pozostałe składniki: Celuloza (wegetariańska kapsułka); ditlenek krzemu.

Sposób użycia:

1 kapsułka dziennie. 

KAT