Astaxanthin With Astapure 3mg 60 Kapsułek Doctor's Best

78,70 zł
Ilość
Product available for orders

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Zasady dostawy Zasady dostawy
  • Zasady zwrotu Zasady zwrotu

Astaxanthin with AstaPure 3mg

to rewolucyjny, bazujący na specjalistycznej wiedzy suplement diety, który przywróci Twojej skórze promienny blask oraz uchroni ją przed niekorzystnym wpływem czynników środowiskowych. Jeśli szukasz naturalnej wsparcia dla swojej skóry, a także dla całego organizmu, to właśnie je znalazłeś. 

Astaxanthin with AstaPure bazuje na mało popularnym składniku, jakim jest astaksantyna. Substancja ta jest niezwykle silnym antyoksydantem, który błyskawicznie niweluje wszelkie, niszczycielski wpływ wolnych rodników na Twój organizm. To właśnie wolne rodniki przyczyniają się do przyspieszania oznak starzenia, przez co na Twojej skórze pojawiają się zmarszczki i traci ona swoją młodzieńczą elastyczność i energię. Astaksantyna z AstaPure pomaga zwiększyć nawilżenie i elastyczność skóry, dzięki czemu odzyska ona swój młody wygląd. Oprócz tego antyoksydanty pozwolą na oczyszczanie organizmu oraz ochronią go przed wieloma chorobami, które wywoływane są przez wolne rodniki.

Oprócz cenionych w świecie naukowym właściwości antyoksydacyjnych, astaksantyna ma silne działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe. Niweluje dolegliwości bólowe, spowodowane zapaleniem stawów, miesiączką i wszelkimi innymi czynnikami. Ta niezwykła substancja pomaga również walczyć ze zmęczeniem, chroni oczy i skórę przed promieniowaniem UV. W ten sposób zmniejszać ryzyko zachorowania na nowotwór skóry. 

Pamiętaj, że zbyt mała ilość antyoksydantów prowadzi do tzw stresu oksydacyjnego, dlatego warto uzupełnić codzienną dietę w naturalny preparat, jakim jest Astaxanthin with AstaPure.

Skład:

Porcja: 2 kapsułki

Ilość porcji w opakowaniu: 30

skladadta.jpg

Sposób użycia:

2 kapsułki dzienne po posiłku. 

KAT

Zobacz także