Best Ubiquinol 100mg 60 Kapsułek Doctor's Best

147,22 zł
Ilość
Product available for orders

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Zasady dostawy Zasady dostawy
  • Zasady zwrotu Zasady zwrotu

Best Ubiquinol

to suplement diety, który zawiera bioaktywną formę Koenzymu Q10. Ta wyjątkowa formuła odznacza się aż osiem razy większą przyswajalnością niż tradycyjny Q10!

Koenzym Q10 to związek chemiczny, który odpowiada za przenoszenie elektrolitów w mitochondriach. Przede wszystkim usprawnia on pracę serca i kości, czyli tych organów, które potrzebują dużej dawki energii do prawidłowego funkcjonowania. Niestety, z wiekiem ilość Q10 spada i warto rozważyć dodatkową suplementację. Jedną z jego najważniejszych właściwości jest pozytywny wpływ na układ krążenia. Może zmniejszać ryzyko wystąpienia chorób układu sercowo-naczyniowego. Chroni cholesterol HDL, czyli jego dobrą odmianę, przed nadmiernym utlenianiem. Ponadto przyczynia się do regulowania poziomu glukozy we krwi oraz pozytywnie oddziałuje na układ immunologiczny, zwiększając moce obronne organizmu. Koenzym Q10 to silny przeciwutleniacz, który niweluje skutki niszczycielskiego działania wolnych rodników. To właśnie ich nadmierna aktywność może przyczyniać się do przedwczesnego starzenia się organizmu oraz do powstawania groźnych chorób, takich jak nowotwory.

Co ciekawe, Koenzym Q10 jest dobrym sprzymierzeńcem w procesie odchudzania. Może stymulować produkcję enzymów, odpowiedzialnych za przemianę węglowodanów oraz oddziaływać na termogenezę po posiłku. Dzięki temu znacząco ułatwi proces zrzucania zbędnych kilogramów. 

Best Ubiquinol to idealny suplement dla wszystkich osób, szukających skutecznego i bezpiecznego sposobu na dbanie o zdrowie. Dzięki innowacyjnej formule Ubichinol jest o wiele lepiej wchłaniany, możesz więc cieszyć się aż osiem razy silniejszym działaniem niż w przypadku tradycyjnych suplementów z Koenzymem Q10. 

Skład:

 Skład:

Ilość w porcji

% ZDS

Ubiquinol
(Kaneka Ubiquinol, reduced form of CoQ10)

100 mg

*

Inne składniki: Oliwa z oliwek extra virgin, triglicerydy o średniej długości łańcucha, lecytyna słonecznikowa, wosk pszczeli, ekstrakt z liści rozmarynu, kapsułka softgel [żelatyna, gliceryna, oczyszczona woda, annato (kolor)]

KAT