Calamari DHA 500 with Calamarine 60 Kapsułek Doctro's Best

91,67 zł
Ilość
W magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Calamari DHA 500 with Calamarine

to nowoczesny suplement diety, stworzony w oparciu o specjalistyczną wiedzę. Zawarte w nim najwyższej jakości kwasy Omega-3 mają wielokierunkowy, pozytywny wpływ na ludzki organizm.  

Kwas DHA, czyli dokozaheksaenowy, to to związek chemiczny z grupy wielonienasyconych kwasów Omega-3. Ma szeroki, pozytywny wpływ na organizm. Przede wszystko przyczynia się do zmniejszania ilość złego cholesterolu we krwi oraz wspomaga produkcję serotoniny. To niedobór kwasu DHA przyczynia się do zbyt niskiego poziomu serotoniny, a także do powstawania chorób takich jak ADHD czy choroba Alzheimera oraz inne zaburzenia psychiczne. Zbyt niski poziom DHA może także powodować zaburzenia funkcjonowania układu krążenia i układu odpornościowego. Co ciekawe, kwas DHA może być pomocny w leczeniu depresji. 

Zastosowany przy produkcji suplementu Calamari DHA 500 with Calamarine kwas DHA pochodzi z najlepszej jakości kalmarów, hodowanych w sposób ekologiczny i zrównoważony. Ulegają one nowoczesnej obróbce i oczyszczaniu, dzięki czemu masz pewność, że zawarty w kapsułkach kwas DHA jest najlepszej jakości. 

Suplement polecamy wszystkim, którzy chcą wspomóc procesy psychiczne organizmu oraz poprawić całokształt jego funkcjonowania. 

Skład:

Porcja: 1 kapsułka

drb-00120-5htp-enhanced-120vc-tab.png

Sposób użycia:

1-2 kapsułki dziennie. 

KAT
10 Przedmioty