Vitamin C with Quali-C 500mg 120 Kapsułek Doctor's Best

54,63 zł
Ilość
Product available for orders

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Zasady dostawy Zasady dostawy
  • Zasady zwrotu Zasady zwrotu

Vitamin C with Quali-C

to nadzwyczajna dawka witaminy C w doskonałej, łatwo przyswajalnej formie. Jeśli szukasz preparatu z witaminą C, który pozwoli Ci szybko uzupełnić jej ilość w organizmie, to właśnie go znalazłeś!

Witamina C to jedna z najbardziej podstawowych witamin dla ludzkiego organizmu. Ta, wytwarzana przez Doctors Best, produkowana jest w Szkocji, a na całym świecie ceniona jest za swoją jakość i niezawodność. Jaki wpływ na organizm ma witamina C Przede wszystkim doskonale działa na układ krwionośny i pozwala maksymalnie uszczelniać naczynia krwionośne. Oprócz tego korzystnie wpływa na układ nerwowy. Jest też silnym antyoksydantem i pozwala na zmniejszanie stresu oksydacyjnego. Witamina C przyczynia się także do powstawania kolagenu, który zapewnia zdrowie kościom, chrząstkom, zębom i dziąsłom. Dodatkowo witamina C jest niezbędna do tworzenia karnityny i niektórych neuroprzekaźników w mózgu. Osoby dbające o wygląd powinny sięgać po witaminę C jak najczęściej, ponieważ zapewnia ona zdrowy, promienny wygląd skóry oraz przywraca jej młodzieńczy blask.

Vitamin C with Quali-C od Doctors Best polecamy wszystkim, którzy chcą wspomagać swój organizm, a nie spożywają zbyt wiele witaminy C w codziennej diecie. Menu ubogie w owoce i warzywa może skutkować niską ilością dostarczanej witaminy C, dlatego warto sięgnąć po specjalny preparat. Suplement przyda się także w okresie wzmożonego zapotrzebowania na witaminę C, na przykład w czasie choroby, w okresie silnych urazów (witamina C przyspiesza gojenie ran i wchłanianie siniaków) oraz kiedy Twoja skóra jest przesuszona, szara i zmęczona. 

Skład:

Porcja: 1 kapsułka

Ilość porcji w opakowaniu: 120

Ilość w jednej porcji:

753950002562.tab.png

Sposób użycia:

1-2 kapsułki dziennie.

KAT