Gold Standard 100% Whey 2270g Strwaberry Optimum Nutrition

197,22 zł
Ilość
W magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Optimum Whey Gold Standard

to odżywka białkowa oparta na połączeniu najwyższej jakości izolatu (WPI) i koncentratu białek serwatkowych (WPC). Jest to jedna z najchętniej kupowanych odżywek na świecie, ze względu na swój fenomenalny smak i znakomitą rozpuszczalność.

Połączenie najwyższej jakości białek serwatkowych

Doskonała rozpuszczalność

Uzupełnienie niezbędnych aminokwasów w diecie

Szeroki wybór znakomitych smaków

Fenomen Whey Gold Standard

Niewiele jest produktów, które cieszyłyby się takim zainteresowaniem w świecie fitness. Marka Optimum Nutrition stworzyła produkt, który swoją jakością zasłużył na czołowe miejsca w rankingach popularności. 

Swój sukces zawdzięcza nie tylko najlepszym składnikom, ale i przyjaznej użytkownikowi formule, która zapewnia doskonałą rozpuszczalność nawet przy użyciu szklanki i łyżeczki. Natomiast smak tego specyfiku zadowoli nawet najbardziej wybrednych smakoszy.

Jakość na pierwszym miejscu

W tym produkcie nie ma miejsca na niskiej jakości białka pochodzenia roślinnego. Producent zadbał, by zastosowanie źródła protein cechowały się wysoką wartością biologiczną i najkorzystniejszym profilem aminokwasowym.

Na pierwszym miejscu jest najczystsza forma serwatki, czyli izolat białek serwatkowych (WPI). Jako uzupełnienie zastosowano ultrafiltrowany koncentrat białek serwatki (WPC). Takie połączenie umożliwia solidne wsparcie tkanki mięśniowej przez zapewnienie jej potężnego zastrzyku aminokwasów w najkorzystniejszych proporcjach.

Dlaczego warto stosować odżywki białkowe?

Szczególnie korzystne jest stosowanie po treningu, gdzie efektywność odżywki może być nawet wyższa niż posiłku stałego. Dzieje się tak ze względu na płynną formę, która zapewnia szybszą dostawę aminokwasów i jest znacznie łagodniejsza dla układu trawiennego, który bezpośrednio po treningu może nie pracować optymalnie.

Odżywka jest także znakomitym zastępstwem części posiłku, gdy brakuje czasu na jego przygotowanie. Dodatkowo, może także zaspokajać potrzebę jedzenia słodyczy, która często jest uciążliwa podczas trzymania rygorystycznej diety. Kto nie chciałby delektować się wybornym smakiem delikatnego koktajlu, zamiast jedzenia kolejnej porcji mięsa? 

Dla kogo przeznaczony jest Whey Gold Standard?

Szczególnie dla sportowców, którzy narzekają na braki białka w diecie lub monotonię wynikającą z dużego zapotrzebowania na aminokwasy. Pomocny jest również dla łasuchów, których przytłacza tęsknota za słodkimi smakami.

SKŁADNIKI AKTYWNE

100% Whey Gold Standard

 

 

Porcja jednorazowa

1 miarka (30 gram)

 

 

Ilość porcji w opakowaniu

74

 

 

Opakowanie

2270 gram

 

 

Zawartość

w 1 porcji (30 gram)

zaw:

% DZ

 

Kalorie

120kcal

 

 

Kalorie z tłuszczy

10kcal

 

 

Tłuszcz całkowity

1g

 

 

Tłuszcz nasycony

0.5g

 

 

Cholesterol

30mg

 

 

Węglowodany całkowite

3g

 

 

Cukry proste

1g

 

 

Białko

24g

 

 

Wapń

140mg

 

 

Sód

60mg

 

 

Potas

220mg

 

 

Mieszanka Enzymów:

 

 

 

Amylaza

 

 

 

Proteaza

 

 

 

Celulaza

 

 

 

Beta-D-Galaktozydaza

 

 

 

Lipaza

 

 

Pozostałe składniki: Mieszanka Białek (Izolat Białka Serwatki, Koncentrat Białka Serwatki, Peptydy Serwatkowe), Kakao, Sztuczne Substancje Smakowe, Lecytyna, Acesulfam Potasu.

Zalecane Dzienne Dawkowanie:

Rozpuścić jedną miarkę (30g) w 200-300ml wody niegazowanej bądź mleka. W zależności od indywidualnych potrzeb spożywać jedną do trzech porcji dziennie.

Dzień Treningowy: Porcja (30g) rano, zaraz po przebudzeniu, 30 minut przed treningiem oraz bezpośrednio po treningu

Dzień Nietreningowy: Porcja (30g) rano, zaraz po przebudzeniu, następne w odstępie kilku godzin, najlepiej w przerwach pomiędzy posiłkami.

KAT
10 Przedmioty

Zobacz także