TCM Pineapple 500g Real Pharm

73,15 zł
Ilość
Product available for orders

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Zasady dostawy Zasady dostawy
  • Zasady zwrotu Zasady zwrotu

TCM

to suplement diety zawierający kreatynę w formie jabłczanu. Wpływa na gospodarkę energetyczną intensywnie nasilając procesy anaboliczne i wspomagając rozwój tkanki mięśniowej. Przyczynia się do szybkich i skutecznych przyrostów siły i objętości mięśni.

Kompleksowy wpływ na gospodarkę energetyczną

Szybsza resynteza ATP

Doskonałe wsparcie anabolizmu

Wsparcie w budowaniu mięśni

Optymalne nawodnienie komórek

Jabłczan kreatyny - molekuła łącząca cząsteczkę monowodzianu kreatyny z trzema cząsteczkami kwasu jabłkowego.

Solidna pozycja w światowych rankingach

Kreatyna jest jednym z nielicznych suplementów, który może pochwalić się tak obszerną bazą dowodów działania w postaci badań naukowych. Dzięki temu cieszy się niezmiennym uznaniem wśród sportowców każdej dyscypliny sportu, bez względu na stopień zaawansowania.

Może pochwalić się także zaszczytnym miejscem w grupie A klasyfikacji suplementów Australijskiego Instytutu Sportu, co oznacza, że jest suplementem o potwierdzonym naukowo działaniu.

Przewaga nad monohydratem

TCM to monohydrat sprzężony z kwasem jabłkowym, co zapewnia większą stabilność substancji. Kwas jabłkowy po odłączeniu od kreatyny wykazywać może także samodzielne działanie, dodatkowo wspierając metabolizm energetyczny. Bierze on udział w cyklu Krebsa, wspierając wytwarzanie energii w przemianach tlenowych. Dzięki temu otrzymujemy wielotorowe działanie na gospodarkę energetyczną i maksymalizację efektów.

Intensywny wzrost mięśni

Sprawna resynteza ATP w połączeniu z odpowiednim nawodnieniem tkanek zapewnia bardzo korzystne środowisko do rozwoju mięśni. Przekłada się to na zauważalny wzrost tempa przyrostów siły i objętości muskulatury, już po kilku tygodniach stosowania.

Kompleksowa poprawa efektywności treningu

Suplementacja kreatyną umożliwia lepszą wytrzymałość mięśni i może zmniejszać zmęczenie, dzięki czemu możemy wykonywać treningi dłuższe i intensywniejsze, co przekłada się na silniejszy bodziec do rozwoju. Wpływać może także na wydolność umysłową, co zapewnia większą koncentrację w czasie ćwiczeń.

Dla kogo przeznaczony jest ten suplement?

Dla sportowców pragnących przyspieszyć efekty swojej pracy bez sięgania po niedozwolony doping. Wywiera korzystne działanie bez względu na uprawianą dyscyplinę sportu, płeć, ani poziom zaawansowania stosującego.

Skład:

Substancje aktywne

1 porcja (5 g)

%RDA

Tri-Creatine malate

4,78 g

**

Sposób użycia:

1-2 porcje dziennie

KAT

Zobacz także