Crea Pak Watermelon Red Apple 330g 6pak

45,37 zł
Ilość
Product available for orders

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Zasady dostawy Zasady dostawy
  • Zasady zwrotu Zasady zwrotu

CREA Pak

to najwyższej jakości stack kreatynowy, oparty na kilku, skutecznych formach kreatyny. Formy kreatyny użyte do stworzenia CREA Pak, to: monohydrat kreatyny, jabłczan kreatyny oraz chlorowodorek kreatyny. 

To właśnie dzięki tym składnikom produkt posiada niesamowite właściwości anaboliczne a mimo to, jak wskazuje producent, jest preparatem całkowicie legalnym. Kreatynę uważa się za najlepiej przebadaną substancję wykorzystywaną w sporcie, zatem jej skuteczność ciężko jakkolwiek podważyć. Kreatyna pozytywnie wpływa na wzrost siły oraz masy mięśniowej, więc idealnie trafia w potrzeby osób trenujących sporty siłowe i sylwetkowe. 

W składzie CREA Pak znajduje się również tauryna aminokwas o szerokim spektrum działania, doskonale wspierający regenerację mięśni po treningu. Tauryna jest produkowana przez ludzki organizm w bardzo małych ilościach. Stacki kreatynowe są wykorzystywane przez sportowców, jako podstawowy suplement diety.

Skład:

SKŁADNIKI AKTYWNE:

CREA Pak

 

 

Porcja:

5,5g

 

 

Ilość porcji w opakowaniu:

60

 

 

Opakowanie:

330g

 

 

Zawartość:

w porcji:

zaw:

% RWS

 

MIESZANKA KREATYNOWA (w tym kreatyna)

4750mg (3934mg)

 

 

- monohydrat kreatyny

3750mg

 

 

- jabłczan kreatyny

500mg

 

 

- chlorowodorek kreatyny

500mg

 

 

Tauryna

250mg

 

Składniki: mieszanka kreatyn (monohydrat kreatyny, jabłczan kreatyny, chlorowodorek kreatyny), tauryna, aromaty, substancja przeciwzbryająca (dwutlenek krzemu), substancja słodząca (sukraloza), barwnik (czerwień buraczana).

Sposób użycia:

Dzień treningowy: 1 porcja po treningowo

Dzień nietreningowy: 1 porcja rano

KAT