Bcaa Instant Mango Maracuja 400g Real Pharm

82,41 zł
Ilość
Product available for orders

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Zasady dostawy Zasady dostawy
  • Zasady zwrotu Zasady zwrotu

BCAA Instant

to suplement diety zawierający aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach BCAA, czyli leucyną, walinę i izoleucynę. Wpływać może na zmniejszanie procesów katabolicznych i zapewnia korzystne środowisko do wzrostu mięśni.

Doskonała rozpuszczalność

Zdolność do hamowania procesów katabolicznych

Możliwość szybszej regeneracji

Wysoka aktywność anaboliczna

BCAA - kompleks trzech aminokwasów, które koniecznie muszą być dostarczane z pożywieniem, gdyż nie produkujemy ich samodzielnie. Wchodzą w skład białek mięśniowych i wywierają duży wpływ na ich syntezę, co zapewnia im ogromną popularność w świecie sportu.

Klasyczna formuła

W tym suplemencie zastosowano klasyczną proporcję aminokwasów 2:1:1, która jest sprawdzona przez masę sportowców i cieszy się świetną opinią. Dominująca jest leucyna, gdyż to ona w największym stopniu wpływa na pozytywne właściwości związane z regulacją stosunku anabolizmu do katabolizmu.

Nasilenie syntezy białek mięśniowych

Przyspieszanie anabolizmu polega na zwiększaniu tempa syntezy białek mięśniowych. Molekułą, która w dużym stopniu wpływa na to zjawisko jest dobrze znana kulturystom kinaza mTOR, która inicjuje w jądrze komórkowym kaskadę procesów prowadzących do tworzenia nowych białek. Może być ona aktywowana przez leucynę i to właśnie ten mechanizm odpowiada za tak skuteczne działanie suplementów BCAA.

Ochrona mięśni przed rozpadem

Aminokwasy rozgałęzione najchętniej stosowane są w celu ograniczenia katabolizmu mięśni, zwłaszcza w trakcie redukcji tkanki tłuszczowej. Czynnikiem inicjującym katabolizm może być spadek poziomu aminokwasów we krwi. Stosowanie BCAA zapobiega takiej sytuacji, dzięki czemu nie musimy obawiać się degradacji efektów naszej ciężkiej pracy.

Zastosowanie BCAA

Najefektywniej jest stosować okołotreningowo, z największym naciskiem na porcję bezpośrednio po treningu. W przypadku długich sesji treningowych można dodatkową porcję BCAA rozpuszczać w wodzie i popijać przez cały okres pracy, co jest bardzo wygodne dzięki formie Instant.

Komu polecany jest ten suplement?

Sportowcom wykonującym intensywne treningi, w celu ochrony białek mięśniowych przed rozpadem i poprawy regeneracji. Szczególnie korzystne wydaje się być stosowanie w czasie deficytu kalorycznego, gdy katabolizm jest najsilniejszy.

Skład:

Składniki aktywne

1 porcja

(5,7 g)

2 porcje

(11,4 g)

L-leucyna

2,5 g

5 g

L-izoleucyna

1,25 g

2,5 g

L-walina

1,25 g

2,5 g

Sposób użycia:

1 porcja przed i/lub w trakcie treningu siłowego

KAT

Zobacz także