BCAA 8:1:1 Orange 400g Real Pharm

82,41 zł
Ilość
Product available for orders

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Zasady dostawy Zasady dostawy
  • Zasady zwrotu Zasady zwrotu

BCAA 8:1:1

to suplement diety zawierający aminokwasy rozgałęzione BCAA w proporcji 8:1:1. Zastosowanie większego udziału leucyny niż w przypadku tradycyjnej formy przyczyniać się może do jeszcze silniejszego działania anabolicznego.

Zwiększona ilość leucyny

Maksymalny anabolizm

Nasilenie pracy kinazy mTOR

Ochrona mięśni przed rozpadem

BCAA - połączenie trzech aminokwasów wchodzących w skład białek mięśniowych: leucyny, waliny i izoleucyny, które mają rozgałęzione łańcuchy. Mają niesamowicie korzystny wpływ na tkankę mięśniową, dzięki czemu zyskały ogromną popularność wśród sportowców.

Zreformowana proporcja pomiędzy aminokwasami

Najsilniejsze działanie należy do leucyny, walina i izoleucyna wykazują działanie jedynie wspierające, poboczne. Firma Real Pharm postanowiła zoptymalizować proporcję tych aminokwasów tak, by suplementacja przynosiła maksimum korzyści. Dlatego w tym preparacie znacznie zwiększono udział leucyny, zmniejszając ilość mniej znaczących towarzyszy.

Maksymalizacja procesów anabolicznych

Innowacyjny skład tego produktu pozwala na silniejszą aktywacje procesów anabolicznych niż w przypadku tradycyjnej formuły 2:1:1. Główny mechanizm podnoszenia anabolizmu przez BCAA to aktywacja kinaz mTOR przez leucynę, które przekazują do jąder komórkowych informację o potrzebie większej syntezy protein.

Skuteczne działanie antykataboliczne

Katabolizm często wynika ze spadku stężenia kluczowych aminokwasów we krwi, które muszą być pobierane z zapasu, czyli białek mięśniowych. Jednak można temu w łatwy sposób zapobiec, dzięki uzupełnianiu aminokwasów z suplementu. Nic dziwnego zatem, że BCAA to najchętniej stosowany produkt w celu ochrony mięśni przed rozpadem.

Zmniejszanie zmęczenia na treningu

BCAA posiadają mało znaną właściwość, która pozwala na opóźnienie wystąpienia uczucia zmęczenia na treningu. Wynika to z konkurencji tych aminokwasów z tryptofanem o cząsteczkę transportującą, co wpływa na mniejszą dostawę tryptofanu do mózgu i słabszą produkcję serotoniny, która w większych ilościach może rozleniwiać. Sprawia to, że przez dłuższy czas jesteśmy w gotowości i mamy więcej mocy do zrobienia kilku dodatkowych serii.

Kto skorzysta z suplementacji BCAA?

Każdy, kto intensywnie trenuje i chce poprawić swoje osiągi w bezpieczny sposób. Skorzystają także osoby redukujące tkankę tłuszczową, gdyż mogą za pomocą BCAA zmniejszyć katabolizm mięśni wywołany deficytem kalorycznym.

Skład:

Składniki aktywne

1 porcja(12,8 g)

2 porcje (25,6g)

L-leucyna

8 g

16 g

L-izoleucyna

1 g

2 g

L-walina

1 g

2 g

Sposób użycia:

1 porcja przed i po treningowo

KAT