D-Ribose 227 Gram Now Foods

110,19 zł
Ilość
W magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

D-Ribose

to suplement zawierający sproszkowaną d-ryboze, substancja pochodzenia naturalnego , która kilkukrotnie zwiększa działanie i skuteczność kreatyny. Jest ona cukrem prostym biorącym główny udział w wytwarzaniu adenozynotrifosforanu (ATP). ATP to nośnik energii w organizmie, ponieważ jest on przechowywany i zużywany w każdej komórce naszego ciała. Kreatyna oraz ryboza są najważniejszymi prekursorami wytwarzania w organizmie wysokoenergetycznego związku chemicznego, jakim jest ATP (adenozynotrifosfora­n).

ATP jest cząstką, która ma zdolność wyzwalania dużej ilości energii w krótkim czasie. Odpowiada ona w organizmie za przyrost siły oraz szybkość skurczu mięśni. Większy poziom ATP to więcej energii, lepsza odporność i wytrzymałość oraz możliwość szybszego powrotu do formy.

D-Ribose to suplement przeznaczony jest dla sportowców uprawiających dyscypliny o charakterze: siłowym ( podnoszenie ciężarów, kulturystyka, szybkościowo -siłowym ( sporty walki), wytrzymałościowo siłowym (lekkoatletyka), oraz ty wszystkim sportowcom, którym zależy na szybkiej regeneracji oraz przyroście beztłuszczowej masy mięśni.

Zalety suplementu:

Wspiera odnowę zapasów ATP

Promuje procesy regeneracji

Poprawia metabolizm energetyczny serca

Powoduje wzrost wydajności serca

Podnosi wytrzymałość i siłę mięśni

Przyczynia się do redukcji zmęczenia

Doskonale działa razem z kreatyną

Skład:

Wartość odżywcza w porcji

wartość energetyczna 20 kcal

węglowodany 4,5 g

w tym cukry 4,5 g

Składnik aktywny

Sproszkowana D-ryboza 4,5 g (4500 mg)

KAT
10 Przedmioty