White Willow Bark 100 Kapsułek Now Foods

27,78 zł
Ilość
W magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

White Willow Bark

to naturalny ekstrakt z kory białej wierzby, stosowanej od wieków w medycynie naturalnej. Jest to środek bezpieczny i pewny w użyciu, dlatego ceniony jest do dzisiaj. 

Kora białej wierzby dostarcza nam glikozydów salicylowych, które nasz organizm przekształca do kwasu salicylowego. Zawiera substancję czynną, salicynę nazywaną również naturalną aspiryną. Ma ona działanie przeciwgorączkowe i przeciwzapalne. Korzystnie wpływa na stawy, jak również wspomaga sprawność umysłową i fizyczną. Ponadto kora białej wierzby wykazuje działanie antyoksydacyjne dzięki zawartości flawonoidów. Oznacza to, że pomaga ona w pozbyciu się w walce ze szkodliwym działaniem wolnych rodników i zapobiega starzeniu się organizmu, a także wielu groźnym chorobom. Suplement polecany jest w celu wzmocnienia i wspomagania regeneracji, zwłaszcza w miesiącach jesienno-zimowych lub w trakcie rekonwalescencji po chorobie. 

Zaopatrz się w NowFoods White Willow Bark, jeżeli naturalny i zdrowy styl życia to Twoja droga! Wspomagaj swój organizm w zgodzie z naturą bez stosowania chemii i wykorzystaj moc, drzemiącą w korze białej wierzby. 

Skład suplementu:

Porcja: 2 kapsułki

Ilość porcji w opakowaniu: 50

Porcja: 2 Kapsułki

Ilość porcji w opakowaniu: 50

 

Ilość w porcji

%ZDS

Total Carbohydrate

<1 g

<1%*

White Willow Bark Extract (min. 15% Salicin)

800 mg

Sposób użycia:

2 kapsułki dziennie

KAT
10 Przedmioty