Boswellia Extract (500mg 65%) 90 Kapsułek Now Foods

69,44 zł
Ilość
W magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Boswellia Extract 500mg

to produkt, który nie tylko warto poznać, ale też w pełni wykorzystać jego właściwości. Wyciąg z Boswellia serrata to substancja ceniona od tysięcy lat za swój cudowny wpływ na ludzki organizm.

Boswellia serrata to gatunek kadzidłowca, który występuje w najbardziej nieskażonych rejonach Afryki Północnej i Północno-Wschodniej. Uprawiany jest także w Indiach i Arabii.

Roślina ta znana jest przede wszystkim w naturalnej medycynie indyjskiej, jednak dzięki temu, że jej pozytywne działanie zostało udowodnione wieloma badaniami, powoli zyskuje popularność na całym świecie. Olibanum, czyli gumożywica, produkowana przez Boswellia serrata, ma silne działanie przeciwlękowe, przeciwnerwicowe i antyseptyczne. Działa wykrztuśnie. Znana jest przede wszystkim ze swojej mocy łagodzenia stanów zapalnych stawów i kości oraz łagodzenia bólów kręgosłupa. Jej działanie porównywalne jest do tradycyjnych leków. Boswellia serrata może działać przeciwowotworo, przeciwstarzeniowo raz przeciwbakteryjnie. Świetnie sprawdza się w okresie wzmożonego wysiłku fizycznego, ponieważ wspomaga procesy naprawcze w mięśniach. Dodatkowo zwiększa odporność na stres oraz skutecznie usuwa przewlekłe uczucie przemęczenia. 

Boswellia Extract od Now Foods to świetny sposób na wsparcie codziennej pracy organizmu. Jest to w pełni sprawdzony i bezpieczny suplement diety, który będzie Twoim doskonałym sprzymierzeńcem każdego dnia. 

Skład:

Porcja: 1 Kapsułka

Ilość porcji w opakowaniu: 90

 

Ilość na porcję

% ZDS

Calories

5

 

Calories from Fat

5

 

Total Fat

0.5 g

<1%

Boswellia Extract (Boswellia serrata) (Gum Resin) (min. 65% Organic Acids including Boswellic Acid)

500 mg

Sposób użycia:

1 kapsułkę dziennie, popić dużą ilością wody. 

KAT
10 Przedmioty