Ginger Root 550mg 100 Kapsułek Now Foods

29,63 zł
Ilość
W magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Ginger Root

to suplement diety, stworzony na bazie ekstraktu z korzenia imbiru. Zawarte w nim gingerole świetnie wpływają na pracę układu pokarmowego i sercowo-naczyniowego. 

Imbir to roślina pochodząca z Azji Południowo-Wschodniej. Znana jest z powodu swoich niezwykłych walorów smakowych, które podkręcą każdą potrawę. W krajach azjatyckich imbir już od tysięcy lat ceniony był za swe nadzwyczajne walory zdrowotne. Zawartość gingerolu i zinferonu sprawia, że imbir zapewnia prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego. Niweluje mdłości, pobudza wydzielanie kwasów żołądkowych, usprawniając trawienie oraz ułatwia wchłanianie składników odżywczych z pożywienia. Dodatkowo zapobiega powstawaniu zgagi oraz zmniejsza ryzyko zachorowania na raka jelit grubego. To jednak nie wszystkie właściwości imbiru! Obniża on również ciśnienie krwi, może także przyczyniać się do regulowania skurczów serca. Jak powszechnie wiadomo, imbir jest świetnym sposobem na walkę z przeziębieniem. Ma działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe, przede wszystkim może zmniejszać zapalenie kości i stawów. Imbir jest silnym przeciwutleniaczem niweluje skutki działania wolnych rodników, które przyspieszają starzenie i mogą przyczyniać się do nowotworów. Ponadto imbir podnosi poziom testosteronu i może poprawiać męską płodność!

Ginger Root polecamy wszystkim, którzy chcą usprawnić pracę swojego układu pokarmowego i poprawić trawienie. Suplement ten świetnie sprawdzi się jako uzupełnienie codziennej zdrowej, zbilansowanej diety. Jeżeli chcesz wykorzystać moc, drzemiącą w tym niezbyt urodziwym korzeniu, wykorzystaj Ginger Root.

Skład:

Porcja: 1 kapsułka

Ilość porcji  w opakowaniu: 100

 

Ilość w porcji: 1 kapsułka

%ZDS

Ginger Root (Zingiber officinale)

550 mg

Sposób użycia:

1 kapsułka dziennie.

KAT
10 Przedmioty