Cod Liver Oil Extra Strength 90 Kapsułek Now Foods

45,37 zł
Ilość
Product available for orders

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Zasady dostawy Zasady dostawy
  • Zasady zwrotu Zasady zwrotu

Cod Liver Oil Extra Strength

jest suplementem diety na bazie oleju z wątroby dorsza. Wspomaga układ immunologiczny, wpływa korzystnie na wzrok oraz wytrzymałość kości i zębów.

Główne składniki aktywne produktu to:

olej z wątroby dorsza- inaczej tran. Zawiera unikalną kompozycję nienasyconych kwasów tłuszczowych z grupy omega- 3 i omega- 6. Bogaty jest też w witaminy A i D, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu, szczególnie w trakcie wzrostu. Wzmacnia układ obronny, poprawia pracę mózgu, wspomaga pracę układu krwionośnego i jest istotny w profilaktyce przeciwnowotworowej.

kwas dokozaheksaenowy (DHA)- jego rola to przede wszystkim budowa błon komórkowych i struktur tkanki nerwowej m. in. mózgu i oczu. Chroni układ krążenia regulując gospodarkę lipidową (redukuje poziom ?złego? cholesterolu i trójglicerydów oraz podwyższa stężenie ?dobrego?), przeciwdziała zakrzepom.

kwas eikozapentaenowy (EPA)- odgrywa ważną rolę w funkcjonowaniu układu nerwowego, bierze udział w przekazywaniu informacji między włóknami nerwowymi. Wykorzystuje się go w leczeniu trudności z koncentracją i nauką. Posiada również działanie przeciwzapalne.

Cod Liver Oil to preparat stworzony z myślą o osobach szczególnie dbających o zdrowie. Produkt intensywnie wspiera organizm w profilaktyce chorób układu krążenia, oraz wspomaga naturalną odporność organizmu. 

Najważniejsze cechy produktu:

zawartość najczystszego, norweskiego tranu

bogate źródło witamin A i D

wspieranie zdrowia kości i zębów 

zawartość kwasów EPA i DHA

Preparat jest doskonałym suplementem w okresie wytężonej pracy umysłowej i fizycznej. Jego prozdrowotne właściwości doceni każdy, kto prowadzi aktywny tryb życia. 

Skład:

Porcja: 1 kapsułka

 

W porcji

ZDS

Kalorie

10

 

Kalorie z tłuszczu

10

 

Tłuszcz

1 g

2%*

Cholesterol

0 mg

0%

Vitamin A (from Cod Liver Oil)

1,000 IU

20%

Vitamin D3 (from Cholecalciferol and Cod Liver Oil)

400 IU

100%

Cod Liver Oil

1 g (1,000 mg)

?

Eicosapentaenoic Acid (EPA)

70 mg

?

Docosahexaenoic Acid (DHA)

100 mg

?

Sposób użycia:

1 kapsułka dziennie

KAT