Arginine & Citrulline 120 Kapsułek Now Foods

73,15 zł
Ilość
Product available for orders

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Zasady dostawy Zasady dostawy
  • Zasady zwrotu Zasady zwrotu

Arginine & Citrulline

jest najwyższej jakości suplementem diety wspomagającym przyrost tkanki mięśniowej. Posiada działanie antykataboliczne, wspiera poprawę zdolności wysiłkowych, jednocześnie chroniąc wątrobę. Pomaga również uzyskać efekt pompy mięśniowej.

Główne składniki aktywne produktu to:

arginina- endogenny aminokwas, powstały w wyniku cyklu mocznikowego. Bierze udział w tworzeniu białek, tlenku azotu, kreatyny, mocznika oraz poliamin. Może również stymulować wytwarzanie hormonu wzrostu, insuliny oraz wspomaga wątrobę w zwalczaniu toskyn

cytrulina- aminokwas niebiałkowy również obecny w cyklu mocznikowym. Wspomaga neutralizację toksyn i wspiera mięśnie w tlenowej produkcji energii podczas wzmożonego wysiłku fizycznego. Cytrulina jest przekształcana w argininę wewnątrz komórek śródbłonka, przyczyniając się do powstania jeszcze większych ilości tlenku azotu (NO)

Arginine & Citrulline jest świetnym boosterem NO. Arginina w nim zawarta jest wykorzystywana do syntezy jego cząsteczek. Związek ten jest znany przede wszystkim ze swojej zdolności do zwiększania przepływu krwi i składników odżywczych do pracujących mięśni, co wpływa na pojawienie się tak zwanej pompy mięśniowej.

Jest to produkt dedykowany sportowcom i osobom aktywnym fizycznie. Jego składniki aktywne skutecznie wspierają w trakcie najcięższych cykli treningowych. Działanie antykataboliczne cytruliny chroni mięśnie przed rozpadem tkanki mięśniowej.

Tlenek azotu, którego produkcja jest wspomagana przez preparat, działa rozszerzająco na naczynia krwionośne, hamuje przyleganie, aktywację i agregację płytek krwi. Jest to niezwykle ważne we właściwym działaniu układu krążenia i profilaktyce nadciśnienia tętniczego, zakrzepicy i zawału serca. 

Główne zalety produktu to:

wspomaganie produkcji tlenku azotu

efekt pompy mięśniowej

stymulowanie usuwania toksyn z organizmu

hamowanie procesów katabolicznych

wspieranie układu sercowo- naczyniowego

wsparcie w profilaktyce chorób układu krążenia

Skład:

Porcja: 1 kapsułka

Ilość porcji w opakowaniu: 120

W porcji:

L-Arginine (Free-Form) 500 mg 

L-Citrulline (Free-Form) 250 mg

Sposób użycia:

1 kapsułka dziennie, najlepiej przed treningiem.

KAT