Chaste Berry Vitex Extra 300mg 90 Kapsułek Now Foods

54,63 zł
Ilość
Product available for orders

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Zasady dostawy Zasady dostawy
  • Zasady zwrotu Zasady zwrotu

Chaste Berry Vitex Extract

to suplement diety o działaniu obniżającym poziom prolaktyny, wspomagającym przywrócenie równowagi hormonalnej i łagodzącym przykre objawy przekwitania. 

Głównym składnikiem aktywnym produktu jest niepokalanek- roślina o szerokim zastosowaniu w medycynie. Od wieków używany był jako lek zioło na dolegliwości menstruacyjne. Flawonoidy w nim zawarte wykazują działanie zbliżone do progesteronu tj. reguluje produkcję niektórych hormonów tak u kobiet, jak i u mężczyzn. Zapobiega również niepłodności, zmniejsza napięcie przedmiesiączkowe i stymuluję redukcję nadmiaru wody podskórnej. 

Niepokalanek nieco inaczej działa na mężczyzn. Wysoki poziom prolaktyny, to jeden z czynników hamujących wydzielanie testosteronu, a jego obniżony poziom może powodować takie objawy jak: spadek libido, problemy z płodnością i erekcją, brak energii, słabe samopoczucie oraz zwiększona retencja wody podskórnej. Zmniejszenie poziomu hormonów żeńskich oraz zwiększenie poziomu testosteronu sprawi wrażenie lepiej wyrzeźbionej i ukształtowanej sylwetki.

Chaste Berry Vitex Extract to produkt, którego działanie z pewnością docenią kulturyści i osoby dbające o sylwetkę, głównie ze względu na działanie odblokowujące produkcję testosteronu.. Jest to również godna uwagi pozycja dla kobiet ze względu na właściwości regulujące cykl miesiączkowy i redukcja przykrych objawów przekwitania. 

Wśród najważniejszych cech produktu wyszczególnić należy:

najlepszy naturalny inhibitor prolaktyny

wspieranie przywrócenia i utrzymania równowagi hormonalnej

działanie przeciwdepresyjne

pomoc w trakcie menopauzy

redukcja poziomu cholesterolu we krwi

przeciwdziałanie impotencji

dodatek Dong Quai wzmacniającego działanie produktu

łagodzenie objawów PSM

Chaste Berry Vitex Extract to idealne rozwiązanie zarówno dla kobiet zmagającymi się z problemami menstruacyjnymi oraz mężczyzn dbających o sylwetkę, chcących poprawić jej estetykę. Produkt doskonale wpływa na dobre samopoczucie i równowagę hormonalną organizmu. 

Skład:

Porcja jednorazowa:

1 kapsułka

 

 

Ilość porcji w opakowaniu:

90

 

 

Wartość odżywcza:

w 1 kapsułce

zawartość

%ZDS

 

Chaste Berry Tree (Vitex) Extract (Fruit) (Vitex agnus castus) (Standardized to min. 0.5% Agnusides)

300 mg

*

 

Dong Quai (Angelica sinensis) (Root)

150 mg

*

Sposób użycia:

1 kapsułka 2-3 razy dziennie.

KAT