Methyl Folate 1000mcg 90 Kapsułek Now Foods

58,33 zł
Ilość
W magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Methyl Folate 1000 mcg

to suplement diety, zawierający aktywną, naturalnie występującą formę kwasu foliowego. Wysoka bioprzyswajalność w połączeniu z kompleksowym działaniem sprawiają, że Twojemu organizmowi nigdy już nie zabraknie witaminy B9.

Suplementacja kwasem foliowym najczęściej kojarzona jest z okresem ciąży. Niestety takie myślenie to błąd ? okazuje się, że większość osób cierpi na niedobory witaminy B9. Jest to substancja egzogenna, którą musimy dostarczać organizmowi z zewnątrz. Występuje w wielu produktach, zarówno zwierzęcych, jak i roślinnych. Znajdziemy ją w szpinaku i innych warzywach liściastych, w drożdżach i w wątrobie. Niedobory, które występują tak licznie, mogą zaburzać pracę organizmu, dlatego warto dodatkowo ją suplementować. Kwas foliowy pomaga w zapobieganiu takim chorobom jak niedokrwistość, zapalenie jelit, celiakia, depresja, zaburzenia organogenezy, nawracające poronienia czy miażdżyca. Dodatkowo zapobiega starzeniu się organizmu. 

Methyl Folate 1000 mcg polecamy przede wszystkim kobietom w ciąży oraz mającym predyspozycje do powyższych chorób. Jeśli obawiasz się niedoborów kwasu foliowego i czujesz, że nie dostarczasz go z pożywieniem, dodatkowa suplementacja z pewnością jest wskazana. 

Skład:

Porcja: 1 kapsułka

Ilość porcji w opakowaniu: 90

 

 

 

Ilość w porcji:

%ZDS

Folate
   [1,000 mcg (6S)-5-MTHF**]

[from Quatrefolic (6S)-5-MTHF** Glucosamine Salt]

1,667 mcg DFE

417%

Pozostałe składniki:

Celuloza, kwas stearynowy (źródło roślinne) i krzemionka.

KAT
10 Przedmioty