GABA Pure Powder 170 Gram Now Foods

45,37 zł
Ilość
W magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

GABA Pure Powder

to doskonały sposób na walkę z przemęczeniem oraz na spokojny, głęboki sen. Kwas gammaaminomasłowy jest niezwykle istotnym neuroprzekaźnikiem i ma szereg cennych dla organizmu właściwości. Jeżeli czujesz, że nadmiernie eksploatujesz swój uklad nerwowy i Twój organizm powoli nie daje rady, zapewnij mu maksymalną dawkę kwasu GABA i odzyskaj spokój ducha. 

Receptory GABA obecne są niemal w każdej komórce nerwowej organizmu. Ma działanie hamujące układ nerwowy, dzięki czemu chroni przed zbyt dużą ilością bodźców. Sprawia, że stajesz się wyciszony i zrelaksowany, dlatego doskonale sprawdza się wieczorem. Dzięki odprężeniu, które wywołuje kwas GABA, możesz szybko i spokojnie zasnąć oraz przespać całą noc, a rano obudzisz się wypoczęty i gotowy do działania. Kwas GABA wzmaga skupienie, dzięki czemu Twoja praca i treningi będą o wiele efektywniejsze. Dodatkowo pozwala na obniżanie ciśnienia, zapobiega bólom i niekontrolowanym skurczom oraz stymuluje produkcję hormonu wzrostu. 

GABA Pure Powder zalecany jest sportowcom, ponieważ intensywne treningi to duże obciążenie dla organizmu i pełna, nocna regeneracja jest tu niezwykle istotna. Sprawdzi się też  osób, które odczuwają dużą napięcie i prowadzą szybki tryb życia jeśli borykasz się z bezsennością, wywołaną nadmiarem myśli i niespokojny budzisz się w nocy, kwas GABA pozwoli Ci się wyciszyć i odpocząć od codziennych spraw. 

Skład:

Porcja: 1/4 poziomu łyżeczki do herbaty

Ilość porcji w opakowaniu: 340

Opakowanie: 170g

now-foods-gaba-pure-powder-6-ounces1.jpg

Sposób użycia:

1-3 porcji dziennie w zależności od potrzeby. Preferowane stosować na czczo.

KAT
10 Przedmioty