Arjuna 90 Kapsułek Hepatica

31,48 zł
Ilość
W magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Arjuna

jest ziołem stosowanym w Ayurvedzie jeszcze przed n.e. Przede wszystkim ceniona jest ze względu na korzystny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie wątroby i wspomaganie pracy serca.

Kora drzewa Arjuny jest bogata w Co-enzym Q-10, który jest powszechnie zalecany przez kardiologów i stosowany jako osłona serca przed chorobą wieńcową. Duża dawka Co-enzymu Q-10 zapobiega zawałom serca. Łagodzi także skutki marskości wątroby. Ostatnie badania na temat arjuny wykazały, że zawiera ona glikozydy trójterpiny, są to specyficzne aktywne substancje, bogata jest także w antyoksydanty,  kwas galusowy, oligomeryczna proantocyanidyna, fitosterol, oraz bogata jest w minerały takie jak wapń, cynk, magnez i miedź. Jest zatem skarbnicą wielu cennych składników! Może być stosowana także w celu obniżenia cholesterolu LDL, zwanego powszechnie złym cholesterolem. Z racji na swoje właściwości diuretyczne czyli moczopędne skuteczna jest dla osób, które borykają się z zatrzymaniem wody w organizmie czy obrzękami. Z tego samego powodu pomaga także obniżyć zbyt wysokie ciśnienie krwi. Może wspomagać odchudzanie z racji na fakt usuwania nadmiaru wody z organizmu, gdyż komórka tłuszczowa otoczona nadmiarem wody jest oporna i przez to redukcja może okazać się nieskuteczna. Na suplementacji skorzysta każdy gdyż pomaga ona radzić sobie ze stresem i chroni nasze serce przed jego efektami. Zostało także udowodnione, że terminalia arjuna przeciwdziała sztywnieniu tętnic w przebiegu miażdżycy.

Skład:

SKŁADNIKI AKTYWNE

Arjuna

 

 

Porcja jednorazowa

1 kapsułka

 

 

Ilość porcji w opakowaniu

90

 

 

Opakowanie

90 kapsułek

 

 

Zawartość

w 1 porcji (1 kapsułka)

zaw:

% DZ

 

Wyciąg z kory migdałecznika arjuna (Terminalia arjuna)

standaryzowany na zawartość min. 0,5% kwasu arjunowego

250 mg

 

Składniki:

Wyciąg z kory migdałecznika arjuna (Terminalia arjuna) standaryzowany na zawartość min. 0,5% kwasu arjunowego, substancja wypełniająca, celuloza mikrokrystaliczna, stabilizator - hydroksypropylometyloceluloza

Dawkowanie:

Jedna kapsułka po śniadaniu i jedna kapsułka w ciągu dnia.

KAT
10 Przedmioty