Magnesium Citrate 100% Pure Powder (cytrynian) 227g Now Foods

39,81 zł
Ilość
W magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Magnesium Citrate 100% Pure Powder

to wysoce bioprzyswajalny cytrynian magnezu, bez domieszek innych składników. Świetnie sprawdza się zarówno w przypadkach braku magnezu, jak i w sytuacjach, gdy chcesz chronić swój organizm przed niedoborem tego niezwykle cennego pierwiastka. 

Magnez ma bardzo szeroki wpływ na organizm. Bierze udział w wielu ważnych procesach. Przede wszystkim wspiera proces przetwarzania węglowodanów, białek i tłuszczów w energię, dzięki czemu jest dostarczana do wszystkich komórek organizmu. Wspiera układ nerwowy i zapewnia ukojenie, przeciwdziałając stresowi. Magnez pozytywnie oddziałuje na pracę mózgu, wspomaga procesy zapamiętywania, optymalizuje skupienie, a tym samym Twoje wyniki w pracy i w nauce. Wspomaga prawidłowe działanie układu krążenia i zapobiega nadciśnieniu. Reguluje napięcie mięśni, dlatego suplementując magnez łatwo zapomnisz o bolesnych, niekontrolowanych skurczach. Ten niezwykły składnik niweluje także uczucie zmęczenia i znużenia, odzyskasz więc energię do życia i przestaniesz marzyć o drzemce już od wczesnych, porannych godzin. Magnez wspomaga trawienie i układ oddechowy. 

Niezwykła moc, drzemiąca w jednej substancji powoduje, że staje się on niezbędny, jeśli zależy Ci na zdrowiu i dobrym samopoczuciu. Magnesium Citrate 100% Pure Powder stworzony został w taki sposób, byś szybko zapomniało o zmęczeniu i dolegliwościach, związanych z niedoborami magnezu. Sięgnij po niego w trakcie uzupełniania swojej codziennej diety, a błyskawicznie poczujesz różnicę. 

Skład:

Porcja jednorazowa:

1,9 grama (pół łyżeczki)

 

 

Ilość porcji w opakowaniu:

119

 

 

Wartość odżywcza:

w 1 porcji

zawartość

%ZDS

 

Magnez (z 1900mg cytrynianu magnezu)

315 mg

Sposób użycia:

Od 1.5g do 2.5g w ciągu dnia po posiłku lub przed snem. Popić dużą ilością wody.

KAT
10 Przedmioty