Bile Acid Factors 90 Kapsułek Jarrow Forumlas

91,67 zł
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Zasady dostawy Zasady dostawy
  • Zasady zwrotu Zasady zwrotu

Bile Acid Factors

mogą pomóc w wchłanianiu tłuszczu i trawieniu. Ten suplement diety składa się z wysoce stężonych sprzężonych i nieskonkolowanych kwasów żółciowych wytwarzanych z 1530 koncentratu żółci bydła / owiec. Istnieją pewne badania kliniczne, które stwierdzają, że suplement ten może znacząco poprawić stan odżywienia. Kwasy żółciowe są odpowiedzialne za wspomaganie procesu trawienia i wchłanianie tłuszczu spożywczego. Kwasy te powstają w wątrobie, a następnie koncentrują się w pęcherzyku żółciowym, po czym są wydzielane do jelita cienkiego przez przewód żółciowy.

Żywność, która zwiększa produkcję żółci, to gorzki karczoch, cynara cardunculus, korzeń mniszka lekarskiego i inne, które na ogół nie występują regularnie we współczesnej diecie. Dlatego może pomóc suplement taki jak ten z Jarrow Formulas. Niewydolność kwasu żółciowego może prowadzić do złego wchłaniania tłuszczów, a stolce tłuszczowe mogą być sygnalizowane przez biegunkę i pływające stolce. W przypadku braku prawidłowego wchłaniania tłuszczu stan odżywienia danej osoby ulega znacznym błędom. Ciało pomija kilka podstawowych, rozpuszczalnych w tłuszczach składników odżywczych, które organizm absorbuje w obecności kwasów żółciowych.

Podstawowymi składnikami tego suplementu z Jarrow Formulas są glikocholan i taurocholan. Te składniki mogą odgrywać bardzo ważną rolę w ożywieniu trawienia i wchłaniania tłuszczu. Dołączone kwasy żółciowe obecne w suplemencie Jarrow Formulas mogą pomóc w rozpraszaniu tłuszczów, aby ułatwić ich wchłanianie w jelicie cienkim. Sprzężone kwasy żółciowe zawarte w Bile Acid Factors Jarrow Formulas pomagają zwiększyć wchłanianie tłuszczu, poprawiając w ten sposób stan odżywienia.

KAT02086