Krzem Organiczny z Pędów Bambusa 100 Kapsułek VEGE Aliness

36,94 zł
Ilość
W magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Krzem Organiczny z Pędów Bambusa 150 mg Aliness 100 Kapsułek VEGE

Krzem to pierwiastek o symbolu Si. Mówi się, że to „pierwiastek życia”. Pierwiastek ten możemy znaleźć w wielu roślinach, m.in. w skrzypie polnym, dziewannie, kozieradce, pokrzywie oraz pędach bambusa, które zawierają najwyższą jego zawartość.

Krzem jest jednym z podstawowych składników biosfery, a jednocześnie jest niemalże niedostępnym pierwiastkiem dla organizmu człowieka.

Krzem w organizmie pełni nieocenioną rolę, wpływa na wiele życiowych funkcji. Jest niezbędnym składnikiem budulcowym tkanki łącznej, z której zbudowane są ściany naczyń krwionośnych, skóra, ścięgna, błony śluzowe, zastawki serca oraz układ kostno-stawowy. Krzem ma również udział w budowie ścian komórkowych.

Składniki w 1 kapsułce:

  • Ekstrakt z pędów bambusa 215 mg
  • - w tym naturalnie występująca  krzemionka 150 mg

Składniki w 3 kapsułkach (porcja dzienna):

  • Ekstrakt z pędów bambusa 645 mg
  • - w tym naturalnie występująca  krzemionka 450 mg

Składniki:

Ekstrakt z pędów bambusa (Bambusa Vulgaris) standaryzowany na 70% naturalnie występujacej krzemionki, otoczka kapsułki (hydroksypropylometyloceluloza).

Sposób użycia:

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: 1-3 kapsułki dziennie popijając wodą. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią.

Producent:

MedicaLine

100 Przedmioty